Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Новини журналу 2015 рік В Україні розпочинається Національний конкурс лідерів активного та екологічного туризму
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 3'2018

ІНДІЯ БЛИЖЧЕ

ЛЕСЯ НІКІТЮК
По світу з усмішкою

ГЛАМУРНІ КАННИ
Наші на кінофесті

КУРОРТНИЙ КІПР
Подорож зі смаком

НАЦПАРКИ США
Американські гірки

ІСПАНІЯ

ГРЕЦІЯ

НІМЕЧЧИНА

ІТАЛІЯ

ФРАНЦІЯ

НЕПАЛ

ТУРЕЧЧИНА

АЛБАНІЯ

ЧЕХІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 Новини журналу
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
В Україні розпочинається Національний конкурс лідерів активного та екологічного туризму
05 лютого 2015 року

Українська асоціація активного та екологічного туризму, Асоціація журналістів «Туристичний прес-клуб України» та журнал «Міжнародний туризм» розпочинають Національний конкурс лідерів активного та екологічного туризму.

 Метою конкурсу є  виявлення кращих представників сфери активного туризму і відпочинку, підвищення якості надання послуг, популяризація активних видів туризму та відпочинку, а також підтримка ініціатив у даному сегменті туризму в Україні. Учасниками конкурсу можуть стати турофірми, які займаються активним відпочинком, готелі, туристичні клуби, гіди-провідники, пункти прокату туристичного спорядження, а також його виробники, заповідники та національні парки.  

    Активні види туризму та відпочинку (в т.ч. екологічний туризм) є одними з найбільших сегментів  туризму, який охоплює всі регіони України, людей різного віку та статі. Ці види туризму мають величезний вплив на різні сфери життя нашої країни – соціальну, економічну, культурну, екологічну, духовну. І їх важливість досі недооцінена.

    В останні роки спостерігається динамічний розвиток даних видів туризму. На українському туристичному ринку у цьому сегменті діє значна кількість туристичних фірм, готелів і садиб, виробників туристичного спорядження та магазинів, об’єктів активного відпочинку і пунктів прокату, функціонують різноманітні клуби та організації, відбуваються різноманітні заходи. Щороку їх кількість зростає. Разом з тим, існує ряд проблем у розвитку, однією з яких є підвищення стандартів якості обслуговування, створення спеціалізованої інфраструктури, популяризація активних видів відпочинку, раціональне використання туристичних ресурсів та інші.     

    Національний конкурс складатиметься з 16 номінацій, серед яких будуть відзначені краща турфірма та гід активного відпочинку, кращий туристичний клуб року, кращий інвестиційний (бізнес) проект активного туризму, кращий еко-туристичний проект року, краща соціальна ініціатива для активного туризму, кращий об”єкт екологічного туризму. З умовами конкурсу та списком номінацій можна ознайомитись на сайті Асоціації активного та екологічного туризму: www.uaeta.org (заявки на конкурс можна надсилати до 15 лютого 2015 року).

Підведення підсумків конкурсу та вручення нагород переможцям організатори планують провести у Києві 26 березня 2015 року під час проведення 21-ї Міжнародної виставки UITT/”Подорожі та туризм”-2015. 

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


Туристична виставка UІTT

Welcome to Georgia! National Tourism Award

16-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Медицинский туризм

18-а міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.