Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Новини журналу 2015 рік В Україні розпочинається Національний конкурс лідерів активного та екологічного туризму
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 Новини журналу
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
В Україні розпочинається Національний конкурс лідерів активного та екологічного туризму
05 лютого 2015 року

Українська асоціація активного та екологічного туризму, Асоціація журналістів «Туристичний прес-клуб України» та журнал «Міжнародний туризм» розпочинають Національний конкурс лідерів активного та екологічного туризму.

 Метою конкурсу є  виявлення кращих представників сфери активного туризму і відпочинку, підвищення якості надання послуг, популяризація активних видів туризму та відпочинку, а також підтримка ініціатив у даному сегменті туризму в Україні. Учасниками конкурсу можуть стати турофірми, які займаються активним відпочинком, готелі, туристичні клуби, гіди-провідники, пункти прокату туристичного спорядження, а також його виробники, заповідники та національні парки.  

    Активні види туризму та відпочинку (в т.ч. екологічний туризм) є одними з найбільших сегментів  туризму, який охоплює всі регіони України, людей різного віку та статі. Ці види туризму мають величезний вплив на різні сфери життя нашої країни – соціальну, економічну, культурну, екологічну, духовну. І їх важливість досі недооцінена.

    В останні роки спостерігається динамічний розвиток даних видів туризму. На українському туристичному ринку у цьому сегменті діє значна кількість туристичних фірм, готелів і садиб, виробників туристичного спорядження та магазинів, об’єктів активного відпочинку і пунктів прокату, функціонують різноманітні клуби та організації, відбуваються різноманітні заходи. Щороку їх кількість зростає. Разом з тим, існує ряд проблем у розвитку, однією з яких є підвищення стандартів якості обслуговування, створення спеціалізованої інфраструктури, популяризація активних видів відпочинку, раціональне використання туристичних ресурсів та інші.     

    Національний конкурс складатиметься з 16 номінацій, серед яких будуть відзначені краща турфірма та гід активного відпочинку, кращий туристичний клуб року, кращий інвестиційний (бізнес) проект активного туризму, кращий еко-туристичний проект року, краща соціальна ініціатива для активного туризму, кращий об”єкт екологічного туризму. З умовами конкурсу та списком номінацій можна ознайомитись на сайті Асоціації активного та екологічного туризму: www.uaeta.org (заявки на конкурс можна надсилати до 15 лютого 2015 року).

Підведення підсумків конкурсу та вручення нагород переможцям організатори планують провести у Києві 26 березня 2015 року під час проведення 21-ї Міжнародної виставки UITT/”Подорожі та туризм”-2015. 

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


UITT - туристична виставка «Україна - Подорожі та Туризм»

Welcome to Georgia! National Tourism Award

AITF - 18-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Healthcare Travel Expo

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.