Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Новини журналу 2015 рік 1 липня – безліч сюрпризів на UITM'2014!
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 Новини журналу
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
1 липня – безліч сюрпризів на UITM'2014!
03 липня 2014 року

1 липня. До старту 21-го Міжнародного туристичного салону UITM'2014 залишається рівно три місяці. Організатори зазначають, що підготовка до найбільшої професійної галузевої події сезону осінь-зима увійшла в активну фазу.

Стенди на виставці вже забронювали національні туристичні організації Домініканської Республіки, Індії, Кіпру, Куби та Палестини. Участь на виставці підтвердили найвідоміші туристичні оператори та компанії: Coral Travel, Mouzenidis Travel, Anex Tour, Pegas Touristik, лідер зимового відпочинку України Bukovel Ski School, популярні індійські туроператори Caper Travel і Somatheeram Ayurveda Group. На виставці будуть представлені дві відомих системи пошуку та бронювання турів та авіаквитків IT-Tour і Air Life Logistic. Вперше у турсалоні бере участь асистанс-компанія Balt Assistance Ukraine, яка допомагає українським туристам за кордоном отримувати страхову допомогу.

1 липня проводиться промо-акція для компаній туристичного ринку «Час сюрпризів» і стартує нова програма гостьової участі WildCard.

Акція «Час сюрпризів» діє тільки один день 1 липня. Її умови поширюються на всіх гравців ринку курортів і туризму, що бажають стати експонентами головної галузевої події осені. Компанії, які 1 липня цілком оплатять участь у виставці або надішлють заявку, отримають приємні бонуси до стандартного пакету участі.

Організатори осінньої туристичної виставки прагнуть збільшувати географію події. Щоб на «глобусі» турсалону збільшувалася кількість цікавих місць, стартувала нова програма гостьової участі WildCard. Національні та регіональні туристичні адміністрації будь-якої країни або регіону, які раніше жодного разу не брали участі у UITM, можуть отримати на виставці 2014 повноцінний стенд та повний промо-пакет.

Заявки на участь у програмі WildCard з аргументованою презентацією туристичного потенціалу регіону приймаються до 31 липня. Країну-володаря гранту WildCard 2014 визначить голосування експертів галузі, підсумки якого оголосять 15 серпня. Переможцем стане країна-учасник програми, що набере на сторінці UITM у Facebook найбільшу кількість голосів.

21-й Міжнародний туристичний салон UITM'2014 відбудеться в Києві з 1 по 3 жовтня 2014 року. Щоосені виставка стає головною професійною подією українського ринку подорожей і туризму. Турсалон відкриває нові маршрути для подорожей до багатьох куточків земної кулі, визначає тренди розвитку галузі.

Місце проведення - Міжнародний виставковий центр, Броварський пр., 15, метро «Лівобережна».

Організатори: ITE Group Plc (Великобританія) та «Прем'єр Експо» (Україна). Виставка UITM входить в портфоліо туристичних брендів ITE Travel Events.

На UITM'2013 були представлені 41 країна та туристичний напрямок. Виставку відвідали 14 298 професіоналів галузі подорожей, а 5900 турагентів взяли участь у семінарах та конференціях ділової програми.

Новини UITM - на http://ukraine-itm.com.ua/ і https://www.facebook.com/UITM.Ukraine.


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


UITT - туристична виставка «Україна - Подорожі та Туризм»

Welcome to Georgia! National Tourism Award

AITF - 18-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Healthcare Travel Expo

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.