Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 1 Мандруйте на здоров'я Наука гармонії SHA
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Мистецтво гостинності
Мандруйте на здоров'я
Terra Incognita
Машина часу
Життя як свято
Себе показати
Спа-місто
Wellness-ексклюзиви
Смачне здоров'я
Мандруйте на здоров'я
Наука гармонії SHAВерсія для друку

Із першого погляду цю диво-клініку нізащо не назвеш медустановою. Скоріше, це курорт. Розташована вона на березі Середземного моря, серед 5000 гектарів природного парку «Сьєрра-Елада». Всесвітня організація охорони здоров’я оцінила тутешній клімат як один із найсприятливіших на планеті. Чарують пейзажі та іспанські містечка, такі як Альтеа з її храмом під синьою черепицею. Місце напрочуд гармонійне.

 Наука гармонії SHA

«Здоров’я — не просто відсутність симптомів захворювання, а ще й відчуття життєвої енергії, гармонії тіла, розуму й духу». Для клініки «SHAWellness» це твердження перетворилося на оздоровчу концепцію. «Метод SHA» включає здорову їжу, натуральні терапії, досягнення внутрішньої рівноваги, генетичну медицину, омолодження, естетмедицину, фітнес, когнітивну стимуляцію (набуття нових навичок на гастрономічних, мистецьких та інших майстер-класах) і як результат усього цього — зміну способу життя в бік здоров’я, врівноваженості та позитивного мислення. Застосування всіх цих технік водночас під чуйним керівництвом власних і запрошених провідних експертів дає значно стійкіший ефект, ніж кожна з них окремо.

 

Велику увагу у велнес-клініці приділяють системі харчування на засадах макробіотичної дієти. Це похідна східної філософії, побудованої на принципі «інь та ян» — рівноваги між нашим внутрішнім світом і зовнішнім оточенням, фізичною та розумовою діяльністю, їжею рослинного і тваринного походження тощо. За цим ученням багато хвороб виникають через дисбаланс енергій в організмі, які залежать від місця проживання, клімату й особливостей фізіології конкретної людини. Відновити баланс можна, зокрема, завдяки підібраним продуктам харчування, дотриманню певних способів приготування їжі та правил її вживання. Крім цього, для активізації прихованих сил організму система SHA активно використовує потенціал акупунктури, шиацу, йоги, чи-кунг, тай-чи, ватсу, фізіотерапії, сміхотерапії, рефлексології, моксібустіон та рейкі.

 Наука гармонії SHA

Над створенням «методу SHA» працювали такі відомі світові експерти, як Мічіо Куші — «батько» макробіотики. Він довгі роки очолював Всесвітню асоціацію натуральної терапії та виступав консультантом у багатьох міжнародних організаціях. Завдяки стилю життя, який пропагував пан Куші, багато людей позбулися страшних недуг.

 

Непереборна цілюща сила, закладена в макробіотичній дієті, й спричинила виникнення SHA-клініки. Свого часу засновники комплексу самі пережили майже трагічну історію. Коли один із членів родини захворів на рак, сучасна медицина виявилася без­силою, і тільки завдяки випадковому повороту долі, знайомству з паном Куші та повній зміні стилю життя все закінчилося щасливо. Маючи такий досвід, пан Альфредо Батальер Пар’єтті, нині власник і президент SHA, вирішив створити велнес-клініку та допомагати людям у досягненні гармонії.

 Наука гармонії SHA

У нас слово «клініка» часто асоціюється із сірою холодною лікарнею — картинка, пов’язана зі стереотипами пострадянської медицини. Насправді «SHAWellnessClinic» — це чудовий сучасний комплекс, спроектований визнаним архітектором Карлосом Жиральді. Оаза здоров’я та комфорту включає близько 100 сьютів площею від 80 до 320 квадратних метрів, ресторан, каскадні басейни, спа площею понад 2000 квадратних метрів. Тут повсюди панує дуже тепла і домашня атмосфера, яка допомагає повністю розслабитись.

 

У спа-центрі SHA можна сповна відчути ефект терапевтичних басейнів, гідромасажних ліжок і басейну з крижаною водою, походити по камінню, відвідати тепідаріум, сауну, побувати у спеціальних зонах релаксації, оточених дзен-буддійським садом. Фантастичні відчуття чекають у флотаріумі, де вода сама тримає вас, як цілюще Мертве море. До ваших послуг — масажі із застосуванням різних технік. Усі процедури поєднуються з музичною терапією.

 Наука гармонії SHA

У зоні лікувальних процедур пропонують найрізноманітніші види лікування та косметичних маніпуляцій на основі природних засобів. Серед іншого тут уповільнюють вікові процеси в організмі та реактивують його оздоровчий потенціал. Це передбачає індивідуальне генетичне дослідження, що дає змогу відновити роботу організму на клітинному рівні та вивести залишки шкідливих речовин. Також у цій зоні SHA поліпшують стан серцево-судинної системи пацієнтів, проводять профілактику атеросклерозу і тромбозів, налагоджують обмін речовин у кістковій тканині та лікують остеопороз, оздоровлюють і омолоджують шкіру, долають перевтому.

 

Значну увагу в клініці приділяють відновленню сну як запоруки міцного здоров’я. Тут допомагають подолати потяг до паління.

 

Дієта, яку пропагує SHA, є дуже комфортною, дотримуватись її нескладно. В ресторані «SHAShamadi» вам запропонують вишукані страви сучасної макробіотичної кухні, які приготовлені виключно на основі органічних продуктів і поєднують переваги середземноморської та японської гастрономії. Корисна кухня перейшла у розряд високої. Аби опанувати премудрощі системи SHA та зробити свою макробіотичну дієту смачною, під час перебування в оздоровчому комплексі ви можете взяти участь в особливому майстер-класі.


 Наука гармонії SHA

І головне, чого вам не запропонує ніяка звичайна клініка, — це навчання здорового способу життя з урахуванням вашої індивідуальності, вироблення звички жити правильно. Ви поверне­тесь із «SHAWellnessClinic» новою людиною — здоровішою, кращою і щасливішою. 

 

                                             

 

www.shawellnessclinic.com


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


UITT - туристична виставка «Україна - Подорожі та Туризм»

Welcome to Georgia! National Tourism Award

AITF - 18-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Healthcare Travel Expo

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.