Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 1 Мистецтво гостинності Світ аюверди
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Мистецтво гостинності
Мандруйте на здоров'я
Terra Incognita
Машина часу
Життя як свято
Себе показати
Спа-місто
Wellness-ексклюзиви
Смачне здоров'я
Мистецтво гостинності
Світ аювердиВерсія для друку

«KalariRasayana» — не звичайний курорт. Він повністю занурює в аюрведу за стародавніми індійськими традиціями у штаті Керала, на батьківщині цього вчення. Європейським гостям у буквальному сенсі доводиться починати тут будувати своє життя заново, позбуваючись звичного міського укладу. Замість прибирати симптоми лікарі допомагають усунути причину їх виникнення — у цьому і полягає головна аюрведична мудрість.

 Світ аюверди

Місцина в самому серці затоки вже самою своєю красою та спокійним плином життя умиротворяє і налаштовує на позитивні зміни в житті. Дзеркальними водами курсують човни рибалок, над ними літають чайки і баклани, здалеку долинає шум морського прибою, а на березі шепочуться про щось красуні пальми. Тропічна млість ніби розлита в повітрі. Неймовірний простір змушує розкрити душу назустріч природі. Але в центрі цього вашого незабутнього досвіду буде аюрведа, яку тут практикують в автентичному вигляді — такою, якою вона постає у стародавніх текстах.

 

«Kalari» охоплює у цьому краю 8 гектарів кокосових гаїв і при цьому пропонує лише 22 готельні місця та унікальну клініку. Для кожного гостя — свого роду ексклюзив. Аюрведичні процедури проводить команда людей, пристрасно відданих своїй справі. Лікарі пропонують різноманітні засоби та процедури з урахуванням вашої індивідуальності. Їх поєднують із заняттями йогою, медитацією та культурною програмою. Усе це в комплексі покликане повернути людину на шлях гармонії. І звісно, один із ключових чинників у цьому процесі — їжа. Шеф-кухар присвятив своє життя корисній кухні, він готує лише з натуральних, вирощених органічним способом продуктів і не терпить компромісів щодо якості та гігієни. Ви пе­реконаєтеся, що ця їжа ще й дуже смачна, вона не завантажує, а наснажує.

 

Звичайно, усе це «працюватиме на вас» лише за умови вашого власного бажання змінитися. В «KalariRasayana» вам із цим допоможуть. Доброзичливе середовище, тихі бесіди, моральна підтримка посприяють вашій самодисципліні.

 

Усі аюрведичні процедури починаються після повної детоксикації організму. Але будь-яка очисна програма викликає певний дискомфорт. Головне, щоб ви приїжджали сюди без будь-яких упереджень і працювали з лікарями для подолання своїх проблем, а не опиралися рекомендаціям.


Світ аюверди

Для звільнення від шлаків і токсинів прийматимете натуральне прісне топлене масло дхі. У цей час ви дотримуватиметеся дуже легкого режиму харчування, збагаченого трав’яними настоянками. Це займе від 3 до 7 днів, залежно від стану організму. Опісля — звичайна дієта протягом пари днів, перш ніж прийняти лікарський препарат для звільнення тіла вже від масла дхі, яке увібрало токсини.

 

А вже потім вам робитимуть різні види масажу з використанням листяних торбинок, теплого рису, цілющих олій... Також поєднують аюрведичні процедури з уживанням ліків, не забуваючи про індивідуальний підхід до кож­ного пацієнта.

 

Йога-нідра є основою тутешньої програми психофізичних вправ і входить до щоденних занять. Після проходження детокс-програми й очищення кишківника проводяться дві процедури протягом півтори-двох годин кожна.

 

Серед безлічі практик, що застосовуються в «KalariRasayana», є маловідомі за межами Індії. Деяким пацієнтам, наприклад, призначають «удвартханам» — масаж із вико­ристанням лікувальної пудри. Він зменшує кількість жиру під шкірою, очищує і живить її. Також завдяки очищенню лімфатичної системи поліпшує жировий обмін і, як наслідок, усуває целюліт.

 

Процедура «широдхара» починається з того, що вам на голову з різної висоти і в різних напрямках цідять ароматну, теплу трав’яну олію. Це задоволення супроводжується м’яким масажем голови. І стається диво: шкіра та волосся просочуються рослинними компонентами, мімічні м’язи розслабляються, маска напруженості й утоми залишає обличчя... Складно не заснути, вдихаючи розслаблювальні ефірні олії, але піддатися цьому бажанню можна і навіть потрібно. А після пробудження ви не виявите в собі жодних негативних емоцій, переживань, відчуєте приплив спокою і радості.

 Світ аюверди

Життя в «KalariRasayana» відрізняється розміреністю і спокоєм — тут усе зосереджене на зціленні душі й тіла. Довіртеся персоналу, дотримуйтеся запропонованого режиму, не покидайте світу аюрведи протягом певного часу — і втішні зміни в організмі та свідомості неодмінно настануть.

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


UITT - туристична виставка «Україна - Подорожі та Туризм»

Welcome to Georgia! National Tourism Award

AITF - 18-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Healthcare Travel Expo

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.