Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 1 Мистецтво гостинності Світ аюверди
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 3'2018

ІНДІЯ БЛИЖЧЕ

ЛЕСЯ НІКІТЮК
По світу з усмішкою

ГЛАМУРНІ КАННИ
Наші на кінофесті

КУРОРТНИЙ КІПР
Подорож зі смаком

НАЦПАРКИ США
Американські гірки

ІСПАНІЯ

ГРЕЦІЯ

НІМЕЧЧИНА

ІТАЛІЯ

ФРАНЦІЯ

НЕПАЛ

ТУРЕЧЧИНА

АЛБАНІЯ

ЧЕХІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Мистецтво гостинності
Мандруйте на здоров'я
Terra Incognita
Машина часу
Життя як свято
Себе показати
Спа-місто
Wellness-ексклюзиви
Смачне здоров'я
Мистецтво гостинності
Світ аювердиВерсія для друку

«KalariRasayana» — не звичайний курорт. Він повністю занурює в аюрведу за стародавніми індійськими традиціями у штаті Керала, на батьківщині цього вчення. Європейським гостям у буквальному сенсі доводиться починати тут будувати своє життя заново, позбуваючись звичного міського укладу. Замість прибирати симптоми лікарі допомагають усунути причину їх виникнення — у цьому і полягає головна аюрведична мудрість.

 Світ аюверди

Місцина в самому серці затоки вже самою своєю красою та спокійним плином життя умиротворяє і налаштовує на позитивні зміни в житті. Дзеркальними водами курсують човни рибалок, над ними літають чайки і баклани, здалеку долинає шум морського прибою, а на березі шепочуться про щось красуні пальми. Тропічна млість ніби розлита в повітрі. Неймовірний простір змушує розкрити душу назустріч природі. Але в центрі цього вашого незабутнього досвіду буде аюрведа, яку тут практикують в автентичному вигляді — такою, якою вона постає у стародавніх текстах.

 

«Kalari» охоплює у цьому краю 8 гектарів кокосових гаїв і при цьому пропонує лише 22 готельні місця та унікальну клініку. Для кожного гостя — свого роду ексклюзив. Аюрведичні процедури проводить команда людей, пристрасно відданих своїй справі. Лікарі пропонують різноманітні засоби та процедури з урахуванням вашої індивідуальності. Їх поєднують із заняттями йогою, медитацією та культурною програмою. Усе це в комплексі покликане повернути людину на шлях гармонії. І звісно, один із ключових чинників у цьому процесі — їжа. Шеф-кухар присвятив своє життя корисній кухні, він готує лише з натуральних, вирощених органічним способом продуктів і не терпить компромісів щодо якості та гігієни. Ви пе­реконаєтеся, що ця їжа ще й дуже смачна, вона не завантажує, а наснажує.

 

Звичайно, усе це «працюватиме на вас» лише за умови вашого власного бажання змінитися. В «KalariRasayana» вам із цим допоможуть. Доброзичливе середовище, тихі бесіди, моральна підтримка посприяють вашій самодисципліні.

 

Усі аюрведичні процедури починаються після повної детоксикації організму. Але будь-яка очисна програма викликає певний дискомфорт. Головне, щоб ви приїжджали сюди без будь-яких упереджень і працювали з лікарями для подолання своїх проблем, а не опиралися рекомендаціям.


Світ аюверди

Для звільнення від шлаків і токсинів прийматимете натуральне прісне топлене масло дхі. У цей час ви дотримуватиметеся дуже легкого режиму харчування, збагаченого трав’яними настоянками. Це займе від 3 до 7 днів, залежно від стану організму. Опісля — звичайна дієта протягом пари днів, перш ніж прийняти лікарський препарат для звільнення тіла вже від масла дхі, яке увібрало токсини.

 

А вже потім вам робитимуть різні види масажу з використанням листяних торбинок, теплого рису, цілющих олій... Також поєднують аюрведичні процедури з уживанням ліків, не забуваючи про індивідуальний підхід до кож­ного пацієнта.

 

Йога-нідра є основою тутешньої програми психофізичних вправ і входить до щоденних занять. Після проходження детокс-програми й очищення кишківника проводяться дві процедури протягом півтори-двох годин кожна.

 

Серед безлічі практик, що застосовуються в «KalariRasayana», є маловідомі за межами Індії. Деяким пацієнтам, наприклад, призначають «удвартханам» — масаж із вико­ристанням лікувальної пудри. Він зменшує кількість жиру під шкірою, очищує і живить її. Також завдяки очищенню лімфатичної системи поліпшує жировий обмін і, як наслідок, усуває целюліт.

 

Процедура «широдхара» починається з того, що вам на голову з різної висоти і в різних напрямках цідять ароматну, теплу трав’яну олію. Це задоволення супроводжується м’яким масажем голови. І стається диво: шкіра та волосся просочуються рослинними компонентами, мімічні м’язи розслабляються, маска напруженості й утоми залишає обличчя... Складно не заснути, вдихаючи розслаблювальні ефірні олії, але піддатися цьому бажанню можна і навіть потрібно. А після пробудження ви не виявите в собі жодних негативних емоцій, переживань, відчуєте приплив спокою і радості.

 Світ аюверди

Життя в «KalariRasayana» відрізняється розміреністю і спокоєм — тут усе зосереджене на зціленні душі й тіла. Довіртеся персоналу, дотримуйтеся запропонованого режиму, не покидайте світу аюрведи протягом певного часу — і втішні зміни в організмі та свідомості неодмінно настануть.

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


Туристична виставка UІTT

Welcome to Georgia! National Tourism Award

16-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Медицинский туризм

18-а міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.