Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 1 VIP-клуб Ангел Едему
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Мистецтво гостинності
Мандруйте на здоров'я
Terra Incognita
Машина часу
Життя як свято
Себе показати
Спа-місто
Wellness-ексклюзиви
Смачне здоров'я
VIP-клуб
Ангел ЕдемуВерсія для друку
Автор: Віктор СИДОРЕНКО

Ольга ФІЛАТОВА — засновниця і натхненниця комплексу «ЕdemResortMedical&SPA», психотерапевт, готельєр, експерт зі здорового способу життя, чинний член Британської асоціації антиейдж-медицини. Вона власним прикладом доводить, що мати чудовий вигляд, бути активною та мислячою людиною реально для кожного. Вона зібрала навколо себе фахівців, які з таким самим трепетом і бажанням ведуть гостей райськими колами українського «Едему».

 Ангел Едему

— Пані Ольго, ідеї вашого комплексу виповнюється 20 років. Як усе починалося?

 

— Справді, в далекому 1998 році мій чоловік показав мені цю місцину за 26 кілометрів від Львова, під Храмовою горою, поряд із цілющим джерелом святої Марії, в оточенні прадавнього лісу, на березі озера Молодості. І я була вражена красою та магією природи! Звісно, кажу не про санаторій з радянськими пам’ятниками…

 

Як свідчать давні рукописи, місце здавна вирізнялось особливою енергетикою. Його історія почалася ще в часи Австрійської імперії, коли королевич чудодійно зцілився у цьому «місці сили». Після одужання він звелів побудувати тут перші оздоровниці.

 

Цей чарівний куточок мав знову стати райським. Він надихав нас на ідею нового ексклюзивного курорту з усіма перевагами сучасного сервісу та оздоровлення. Із 2000 року ми розпочали в ньому зміни: розвивали готель, ресторани, спа-центр… Дуже хотілося, щоб наша країна отримала справжній курорт, бо ми всі на це заслуговуємо і маємо для реалізації необхідні складники успіху: глибинні знання, професійних працівників та цінні природні ресурси. Залишилося головне завдання — об’єднати все це!

 

— І поступово «Едем» перетворився на більше ніж просто курорт. Як би ви його схарактеризували?

 

— Ми називаємо його Країною Едем. Це місце сили, свободи, наснаги, релаксу та очищення. За Біблією, так називалося місце щасливого життя людей, земний рай, місце блаженного існування, де люди розвиваються в ідеальній гармонії з довколишнім світом і Творцем. У «EdemResortMedicаl&SPA» ви відчуєте, як енергія наповнює ваші розум, тіло та душу. Це чарівний край, де душевний спокій поєднується із красою матеріального світу.

 

Країна Едем має свої кордони, закони та правила. Вона об’єднує п’ятизірковий готель на 100 номерів, 4 ресторани, 5 залів для конференцій та бенкетів, Центр відновлення здоров’я, спа-центр, виноградники, 50 цілющих джерел, що наповнюють озеро Молодості, «Арт-простір «Edem» із повноцінним музеєм, перший на Західній Україні «EdemGolfClub», сади і парки, овіяні давніми історіями та легендами, плантації органічних овочів і фруктів, кінний клуб, мисливські угіддя — і все це на березі кришталево чистого озера, серед прадавнього лісу.

 

Ми дотримуємося холістичної філософії, коли принцип цілісності сприйняття та відображення людської природи є основою для традицій, правил і законів, за якими ми існуємо, адже вони ведуть до більш якісного існування людини та довголіття.

 

При в’їзді до Країни Едем вас попросять залишити за воротами всі клопоти: це допоможе вам глибше зануритись у повноцінний відпочинок. Запропонують отримати візу цієї Країни, яка надасть особливі привілеї. Стане в нагоді й карта «Едему», за допомогою якої швидко знайдете будь-­що в земному раю.

 

Тому і народився наш слоган: «Едем» — це мій рай на землі».

 Ангел Едему

— Поговорімо про оздоровлення, заради якого до вас здебільшого приїжджають. У чому унікальність процесу?

 

— У тому, що комплекс поєднує в одній локації різноманітні концепції: чудовий клімат, ліси, свіже повітря, цілющі води та грязі, можливості для спорту, виноградники та винотерапію, естетотерапію, спа-послуги і, звичайно, нашу гордість — про­грами детоксикації, оновлення та очищення організму.

 

— І все-таки почнімо з природної основи — цілющих вод.

 

— Наш бювет пропонує 9 основних типів лікувальних вод, серед яких — моршинська, східницька, миргородська, біонафтуся та власна джерельна вода. Технічно бювет є електронною персоналізовано-автоматичною системою: мінеральна вода видається за електронною карткою гостя рівно в тому обсязі, тієї якості й температури, які прописав лікар. Вода м’яко підігрівається за допомогою системи трубок із гарячою водою.

 

— Чи є те, що вирізняє ваші оздоровчі програми загалом?

 

— Поєднання інноваційних надбань західної медицини із традиціями східних практик дають конкретний результат, який можна виміряти. Це називається доказовою медициною. Всі без винятку наші програми базуються на дослідженнях, конкретних цифрах, які ми показуємо нашим гостям до і після лікування. Таке навіть у європейській практиці — рідкість. У нас людина переконується, що здоровий спосіб життя справді дієвий, і тоді з’являється мотивація підтримувати свою форму й надалі.

 

На відміну від західних аналогічних центрів, ми робимо акцент ще й на гармонізації психоемоційного стану гостя, заcтосовуємо передові технології збалансування енергії людини, розглядаючи її як цілісний механізм, де важливі всі складники: і здоров’я тіла, і чистота душі, і твердість духу.

 Ангел Едему

— Які особливості роботи вашого Центру відновлення здоров’я?

 

— Ми зібрали сучасні технології та методики в галузі antiage-медицини, відновлення енергії краси та здоров’я. Керуємося принципами функціональної медицини. У центрі підходять до організму людини за принципом превентивної (профілактичної) медицини, тобто недопущення хвороби Адже для нас важливо знайти індивідуальну стратегію оздоровлення для кожної людини, а не лише лікувати окрему хворобу (це перший етап стратегії). Центр відновлення здоров’я складається з 6 юнітів: діагностики, лікування, харчування та дієтології, біомеханіки тіла та фітнесу, естетології (дерматології та лікування волосся), нутрицевтики.

 

— А ви самі проходили тут оздоровчі програми?

 

— Украй важливо все перевіряти на власному досвіді. Кожну програму я пройшла особисто, кожен апарат тестувала на собі. Врахувала навіть такі речі, як вплив апаратури на біополе гостей, радилася з біоенергетиками і залишилася задоволеною: у нас найкраще обладнання світового рівня — кажу це впевнено і з гордістю.

 

— Але нумо до програм: які саме ви пропонуєте?

 

— Зазвичай гості «EdemResortMedical&SPA» приїжджають на програми, які заздалегідь розроблені Центром відновлення здоров’я спільно з європейськими лікарями. Назви промовляють самі за себе: «Ліквідація токсинів», «Відновлення енергії», «Фізичне відновлення», «Антистрес-спа», «Схуднення», «Довголіття», «Естетика тіла, обличчя і волосся».

 

Яку програму обрати — вирішите разом із лікарем на первинній консультації.

 

— Серед найпопулярніших — «Detox», про­грама очищення.

 Ангел Едему

— Вона передбачає органічне очищення і виведення токсинів, які накопичуються в тілі у результаті неправильного харчування, екологічних факторів, стресів і малорухливого способу життя. Індивідуальний курс лікування проводиться під постійним наглядом кваліфікованого медперсоналу протягом 7, 10 або 14 днів. Головний лікар «EdemResortMedical&SPA» Олексій Башкірцев разом з європейськими колегами формує курс відповідно до індивідуальних потреб гостя.

 

Програма стартує з консультації лікаря та комплексного дослідження вашого організму, що відбувається протягом перших двох-трьох днів. І вже у ці дні ви приймаєте деякі процедури, отримуєте індивідуальні рекомендації. Разом із пасивними процедурами за допомогою активних фізичних навантажень запускаємо процеси метаболізму. Для цього терапевт-реабілітолог проводить оцінку біомеханіки вашого тіла і разом із фітнес-тренером складає план індивідуальних тренувань. Серед процедур — гідро-, фіто- й ароматерапія, грязе- та фіто­лікування iз флоатингом, цілий набір масажів, енергетичний сеанс у лікаря-остеопата, термоконтрастний ліполіз, дюбаж, приймання мінеральних вод.

 

Вас також очікує збалансована спеціальна детокс-дієта. Це п’ятиразове харчування, де між основними прийомами їжі насолоджуєтеся детокс-коктейлями або смузі.

 

— А що таке програма «Re-Energy»? Невже можна відновити сили лише за три дні?

 

— Вона серед найпопулярніших. Це унікальна відновлювальна програма профілактики захворювань за методикою максимального використання власного фізичного потенціалу. Вона для тих, хто хоче взяти невелику паузу, щоб поповнити запаси енергії та поліпшити самопочуття. Після курсу відчуваєш повне перезавантаження завдяки поєднанню медичних процедур та спа-ритуалу. Протягом трьох днів ви приймаєте гідромасажні ванни та флоатинг. Шкіра починає сяяти завдяки обгортанню лікувальними грязями на спа-ліжку та енергетичним душам. У програмі — мануальні та апаратні масажі. Особливо позитивно гості відгукуються про аюрведичний спа-ритуал для обличчя: ви самі обираєте косметику і поринаєте у світ насолоди з аромамасажем та масажем «Аб’янга». Традиційно гості медичних програм харчуються за спеціально розробленим меню, відвідують фітнес-тренування.

 

Після курсу зникають симптоми хронічної втоми, нервозність, відчуття недосипання, відновлюється працездатність, повертається творче мислення, істотно покращується стан шкіри. Насичуючись мікроелементами і вітамінами, організм краще реагує на фізичні навантаження, стає витривалішим. Повірте, після вікенду в «EdemResortMedical&SPA» отриманий заряд бадьорості забезпечить вас новими звершеннями та планами на майбутнє.

 

— Мою увагу привернули деякі екзотичні процедури, такі як обряд краси народів Яви та Балі.

 

— Він проводився на цих островах перед весіллям. Протеїни натурального йогурту мають заспокійливу дію, вирівнюють тон шкіри, дарують їй м’якість та ніжність. Вітамін С має антиоксидантну дію, вітаміни А та Е відновлюють еластичність i пружність.

 

Цікавим є й масаж «Танок із шовковим полотном», він теж походить із Яви та Балі. Танок-масаж передає організму всі переваги й активні властивості ароматичних прянощів і фруктів, дає релакс, бездоганно очищує шкіру, а тіло робить гнучким та вільним.

 

Маємо й зволожуюче обгортання з коштовними мінералами, такими як рідкий екстракт малахіту, інші незвичайні процедури.

 

— Одна з основ здорового способу життя, який ви пропагуєте, — це правильне харчування. Яке воно у вас?

 

— Базується насамперед на органічних продуктах власного виробництва. Вирощуємо їх за порадами провідних фахівців. Енергетика продукту, їжі та людей, які її готують, дуже важлива для нас! Навіть те, з якими думками висаджували зерно чи саджанець, із яким настроєм готувалася страва. Обираємо тільки місцеві та сезонні продукти. Прагнемо, щоб у кожній страві збереглися максимальна кількість корисних речовин і всі смакові нюанси.

 

Навесні 2017 року ми запустили власну ферму. На ній повністю виключаємо можливість застосування хімічних засобів. Як результат — наш гість отримує здорові, свіжі й корисні страви, які, окрім смакових якостей, мають високий енергетичний потенціал.

 Ангел Едему

Звичайно, пропонуємо дієтичне харчування, у тому числі індивідуально розроблене. Над ним працюють наш головний лікар, шеф-кухар і найкращі дієтологи. Усе спрямовано на збалансоване насичення організму мікроелементами та вітамінами, прискорення процесу метаболізму, корекцію та зниження не тільки калорійності страв, а й глікемічного та інсулінового індексу, корекцію кислотно-лужного балансу. В такому харчуванні враховано сезонність продуктів, їхню свіжість і дотримання правил поєднування. Така дієта спрямована на виведення шлаків, токсинів та очищення вашого організму.

 

— При цьому, як я розумію, все смачно. Ресторан «Terrace» вражає.

 

— Оскільки він на березі озера, серед гостей популярні стейки з товстолобика та осетра, форель із сусіднього рибного господарства…

 

У ресторані «Terrace» більшість страв готується у хоспері — іспанській національній пічці, яка дає можливість готувати надзвичайно швидко. Уявіть собі, що вогнище накривають чавунним баняком, у якому температура сягає 400 градусів. За таких умов страви виходять надзвичайно соковитими та смачними. Тим паче, готуються вони на дровах із фруктових дерев.

 

— Схоже, до всього підходите по-мистецькому. Власне, маєте й свій «Арт-простір». Що це, для чого?

 

— «Арт-простір «Edem» став проявом однієї із заповідей «EdemResortMedical&SPA» — «Естетика буття». Територія комплексу є справжнім музеєм, а сама будівля готелю — витвором мистецтва. Серед найцікавіших наших проектів — архітектурно-ландшафтний парк, наповнений скульптурами різних епох і стилів. А прогулюючись залами готельного комплексу, можна побачити цікаві музейні експонати, завдяки яким можна назавжди закохатися в мистецтво. Проте не тільки ми долучилися до створення колекцій «Едем-резорту» — часто гості діляться з нами своїми улюбленими виданням, з якими ви можете ознайомитися, сидячи з горнятком запашного чаю в бібліотеці.

 

Також цікава історія ще в однієї перлини нашого «Едему» — роялю «Bosendorfer», переданого Львівській музичній консерваторії австрійським цісарем Францом-Йосифом. Консерваторією на той час керував мій прадід. На таких інструментах грали Ференц Ліст, Фредерик Шопен, Рудольф Шварц, Станіслав Людкевич...

 

«Арт-простір «Edem» — джерело натхнення для змістовного відпочинку інтелектуалів.

 

У нашого Едему є й Ангел-охоронець — скульптура у стилі кубізму. Існує добре повір’я: якщо розкрити руки долонями догори та у повній тиші підійти до нього з чистими думками та вірою, отримаєш енергію стихій, очистишся і зцілишся. Ангел символізує поєднання неба і землі, зцілення душі та тіла.

 

 

 

 

 

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


UITT - туристична виставка «Україна - Подорожі та Туризм»

Welcome to Georgia! National Tourism Award

AITF - 18-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Healthcare Travel Expo

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.