Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 1 VIP-клуб Гуру фігури
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Номер 1 від 30 січня 2018р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 3'2018

ІНДІЯ БЛИЖЧЕ

ЛЕСЯ НІКІТЮК
По світу з усмішкою

ГЛАМУРНІ КАННИ
Наші на кінофесті

КУРОРТНИЙ КІПР
Подорож зі смаком

НАЦПАРКИ США
Американські гірки

ІСПАНІЯ

ГРЕЦІЯ

НІМЕЧЧИНА

ІТАЛІЯ

ФРАНЦІЯ

НЕПАЛ

ТУРЕЧЧИНА

АЛБАНІЯ

ЧЕХІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Мистецтво гостинності
Мандруйте на здоров'я
Terra Incognita
Машина часу
Життя як свято
Себе показати
Спа-місто
Wellness-ексклюзиви
Смачне здоров'я
VIP-клуб
Гуру фігуриВерсія для друку
Автор: Марися ГОРОБЕЦЬ

— Аніто, твій зірковий шлях: чемпіонка — тренер — телетренер — телеведуча. Як тобі в новому статусі, якщо порівнювати всі ці ролі?

 Гуру фігури


— Найважливіший пріоритет у статусі ведучої для мене — не вдавати із себе ту людину, якою я не є. Хто дивився хоч одну серію «Зважених…», помітив, що я не ношу химерних убрань і підборів. Я така, як у житті: так само розмовляю і рухаюсь, якщо мені погано — не приховую. Гадаю, саме в цьому полягає успіх першої серії нового сезону — найвищий рейтинг за всю історію існування проекту. Мій викладач каже: «Твій найбільший плюс у тому, що ти не хочеш ставати ведучою, це лише частина твого життя».

 

Тренер і ведуча — кардинально різні ролі. Адже тренер ніколи не бере участі в конкурсах, а ведуча — майже завжди. Я зрозуміла, що на даний момент почуваюся комфортно у нинішньому амплуа. Своє тренерство я вже зреалізувала.

 

Моє ставлення до проекту можна описати так: це кльовий період навчання. Навчаюся працювати зі своїм голосом, доносити інформацію до людей… Мені цей процес подобається. А наслідок — усе дуже класно вийшло у проекті.

 

— Продовження буде?

 

— Ще не знаю. Якщо я сподобаюся глядачам у цьому сезоні, то залюбки залишуся ще.

 

— Ставши ведучою, ти почала розмовляти українською.

 

— Пропозиція змінити мій статус у програмі викликала в мене подвійну радість: від того, що я стану ведучою, та від того, що розмовлятиму українською. Крім того, мова входила до процесу навчання: я мала по дві години занять із викладачем двічі на тиждень.

 

— Після місяця в Індії чи вивчила ти щось із хінді?

 

— Лише двісті слів на санскриті. Це було дуууже важко.

 

До речі, я стала сертифікованим тренером із йоги. До того ніколи особливо не займалася нею. А потім потрапила в Києві на кілька занять до шанованих тренерів і зрозуміла, що це повна лажа. Три роки тому в Індії побувала на занятті, де зрозуміла, як це має бути і наскільки це круто. Виникло навіть бажання переформатувати своє тіло, але поки що в Україні я не знайшла, де це можна зробити.

 Гуру фігури


Після двох днів занять повернулася до Києва і ще п’ять днів відчувала крепатуру, адже не була готова до таких незвичних навантажень. Зміни торкнулися форми ніг, попереку, спини... Йога змінила структуру мого тіла, яка формувалася з чотирирічного віку, відколи я займаюся спортом.

 

— Отже, ти свідомо їхала в Індію по освіту?

 

— Їхала не для того, щоб стати йога-тічером, бо для цього потрібно позайматися мінімум років двадцять, поки з’явиться щось більше, ніж просте знання поз. Прийняти позу не важко…

 

Їхала виключно для себе: щоб виспатися, помедитувати після народження дитини, щоб ніхто не чіпав. Хотіла збалансувати свій внутрішній стан.

 

Саме там я зрозуміла, що за один рік зреалізувала сім проектів — і це одночасно з материнством. Запитала себе: «Чому я встигла все це за рік, хоча можна було розподілити на сім років?» Тепер я не намагатимуся зробити все супершвидко. Хочеться зловити кайф від деталей, від самої справи, поринути в неї. Зараз роблю один проект, який принесе користь іншим, але ще більше — мені самій. Божевільна мама дитині не потрібна. А ми всі перебуваємо в «божевільному» режимі.

 

— Як маленька Мія пережила твою першу тривалу відсутність?

 

— Було дві ситуації, коли я дуже хвилювалася з приводу Мії. Вперше — під час відлучення від грудей. Аж закладало вуха, коли я розуміла, що годую востаннє. Та через кілька днів стало ясно, що Мії взагалі байдуже до цього, вона смоктала з пляшечки і гарно спала. Друга ситуація — це мій від’їзд. І теж усе вийшло добре, адже Мії було приділено багато уваги та любові.

 

Узагалі в Індію мене відправив чоловік, це був подарунок на нашу річницю. Я почала сперечатись: у мене робота і дитина — як він буде з нею сам? У результаті зрозуміла, що чоловік у мене мудрий. Для нього ця подорож теж була корисною. Коли я повернулася, він сказав, що зі мною треба заново знайомитися.

 

— Що ти винесла з нової подорожі до Індії?

 

— Поїхала туди, бо в моєму житті виникло забагато хвилювань, і тіло почало «кульгати». Звісно, всі проблеми — від голови. Якщо переживаєш за фінанси, то в тебе затисне під лопаткою, у попереку чи куприку. Якщо ти сутулий, значить, закриваєшся від любові, тебе образили.

 

В Індії мої голова і тіло почали змінюватися на краще. Я потрапила до особливого лікаря — співучого, з абсолютно ясними очима, чудовою поставою, гарною родиною, красивою оселею. Такій людині довіряєш на підставі її власного прикладу і розумієш, що теж так хочеш. Він викладає йогу і медитацію. Цей лікар спочатку запитує, як ти спиш, чим снідаєш, що зазвичай п’єш, які стосунки з батьками, про кого зараз думаєш, що ти хотіла б з’їсти, чи прокидаєшся вночі та від чого... Аналізує тебе, як систему.

 

В аюрведі є Капха, Пітта і Вата. У більшості з нас підвищена Вата — це вітер, який висушує шкіру, волосся, губи, а мозок робить незрозумілі речі: хочеться багато встигнути, але не знаєш, із чого почати. Виникають збентеження, депресія, нездорова худоба, може порушуватися сон... Виявилося, що моєму життю шкодить «вітер». Я завжди пила воду з холодильника, а каву без молока, їла свіжі салати й багато гострого — все це підсилює нервозність. Плюс інтенсивні тренування, нерегулярне харчування, поганий сон.

 

Лікар мене очищував, паралельно я займалася йогою по сім годин на день. Йогою з першоджерел. Щодня сідала, розтягувалася, «розкривалася». Потім приходила до лікаря з круглими очима і запитувала, чому я стала така гнучка. Він відповідав, що я просто очищаюся.

 

Але йогу супроводжує вегетаріанство. Не можна бути йогинею та їсти м’ясо й рибу.

 

В аюрведі вважається, що, коли ти дивишся на гарне, слухаєш гарне, красиво спілкуєшся з іншими, милуєшся природою, вживаєш чисту їжу, тоді ти наповнюєш цими якостями своє життя. Чиста їжа — чиста голова, чиста голова — чиста їжа, замкнуте коло. Якщо ти їси чебуреки і п’єш пиво, то голова в тебе стає такою, яка не здатна обирати хороші їжу, відпочинок, людей, передачі… Засмічене тіло — це засмічений мозок і навпаки.

 Гуру фігури

Стосовно «вітру» в голові. Виявилося, що завжди треба їсти теплу їжу і пити теплу воду. Це тепер моя звичка. Найкращий спосіб виводити всі шлаки з тіла — просто протягом дня пити воду.

 

— Ти ж не вперше побувала в Індії?

 

— Вчетверте. Цього разу була у повністю вегетаріанському штаті. Навіть омлет на сніданок замовити неможливо, алкоголю немає. Діти не знають, що можна їсти рибу та м’ясо, і взагалі це заборонено законом. За риболовлю в Гангу — шість років в’язниці. Корова — священна тварина, бо вона дає їжу: молоко, сир тощо.

 

Коли я медитувала, в мене був запит — відкрити серце, бо я була злюкою. Завжди хотілося стати добрішою. При цьому деякі речі навколо мене засмучували: бідні індійські жінки з худими дітьми, бродячі корови, собаки... Одного дня наш викладач йоги порадив перестати «контролювати» цю країну. Вона така, яка є, люди в ній так живуть. Мовляв, радійте, що у вас інакше, і не мучте себе думками. І я розслабилася, бо усвідомила, що не зможу всім допомогти.

 

— Чи приймаєш ти спа-процедури?

 

— Дуже люблю кокосову олію. Застосовувала її під час вагітності, й у результаті не маю жодної розтяжки на шкірі. Хоча набрала аж 23 кілограми. Виявляється, за аюрведою треба використовувати саме теплу олію. Я її підігріваю і мащу все тіло, крім обличчя.

 

— Що ти збираєшся робити зі здобутими в Індії знаннями?

 

— Вирішила все тестувати на собі, нікому не нав’язуючи. Якщо на мені та моїй родині спрацює, то можна повторювати з іншими.

 

— Чи реально правильно харчуватися в нашому світі? Де брати на це час?

 

— Якщо планувати, час знайдеться. Мабуть, у дитинстві я мало харчувалась у їдальнях, тому спокійно й з апетитом їм і там. Якщо маю багато зустрічей, намагаюсь їх призначати в закладах, де зможу нормально поїсти.

 

— Як ти взагалі розподіляєш свій час?

 

— У мене робота онлайн. П’ять років тому я склала бізнес-план свого життя, позначила цілі. Вийшло щось типу: хочу жити на Балі й заробляти гроші. Справді, на даний момент можу жити де завгодно, подорожувати без відриву від роботи. Є змога нікуди не ходити, за винятком знімальних днів, якихось заходів чи фотосесій. Можу і працювати, і людям допомагати, і себе реалізовувати, і бути з Міясиком.

 

— У тебе майже півмільйонна армія фолловерів у мережі. Дуже гарно підтримуєш комунікацію, відповідаєш майже на всі запитання. Ти особисто ведеш свої сторінки?

 

— Так. Скажу відверто, на запитання «як схуднути?» ніколи не відповім, якщо бачу, що людина нічого для цього не робить. Але якщо вона щось робить і виникають запитання, то вважаю своїм обов’язком підштовхнути цю людину далі.

 Гуру фігури


— Ти самостійно продукуєш ідеї (мобільний додаток, авторська програма схуднення, книжка) чи в тебе є команда?

 

— Якщо ти знаєш про human-дизайн, то там є ролі: людина-генератор усе виконує, маніфестор подає ідеї, проектор відчуває, що саме потрібно робити в даний момент... Так ось, я — маніфестор. Серед населення таких лише близько п’яти відсотків. Я можу запропонувати ідею, хоча не факт, що її втілю. Зате можу підштовхнути інших. Ідеї виникають щодня, намагаємося реалізовувати. Зараз те, що ви бачите у моїй діяльності, — лише десять відсотків того, що з’явиться потім. Я знаю, над чим працюю, і це серйозна робота.

 

— Яких проектів від тебе можна очікувати далі?

 

— На даний момент із цим є проблемка. Книжку випустила, дитину народила, ведучою та тренером побула… Нині — у пошуку нової мети.

 

Взагалі треба робити те, що подобається. Нехай це не приносить грошей, проте у підсумку стане сенсом життя. А гроші прийдуть слідом.

 

Ось Мія через якийсь час піде до садочка. Перед нею поставлять тарілку вівсяної каші з молоком і чашку чаю з двома ложками цукру. І що я буду із цим робити? Зараз Мія їсть вівсянку без нічого, найсмачніше в каші — це ягідки. Збираюся віддати її у приватну школу і запропоную там зробити безкоштовне меню для учнів. Нехай усі дітки добре харчуються, і моя Мія з ними. Наступне покоління вже буде з правильним мисленням хоча б тому, що його не годуватимуть цукром, який викликає зміни в тілі й голові.

 

— Спорт у житті Мії вже присутній?

 

— Вона з півторамісячного віку займається плаванням. Зі мною вранці йогу робить, «собаку мордою вниз» (поза з йоги) виконує.

 

— Який Аніта мандрівник: із подорожами на «ти» чи на «ви»?

 

— Нещодавно ми родиною повернулися з Кіпру.

 

Зазвичай не замовляємо пакетних турів, лише купуємо квитки. Дуже часто, ще до народження Мії, робили це експромтом. І навіть із Мією було: за півгодини я зібрала сумку, й ми поїхали гуляти до Одеси. Легкі на підйом.

 

Найважливіше для нас — це естетичне задоволення від усього навколо. Любимо гарні готелі: краще більше заплатити, ніж перебувати незрозуміло де.

 

Найдивніша річ у моєму житті — це подорож до Румунії. Спочатку ми поїхали в Одесу, куди я запропонувала чоловікові взяти із собою закордонні паспорти. Швидко доїхали через Молдову — дорога хороша і мальовнича, навколо баранчики… Шукаю ночівлю у «Booking», а там рейтинг кожного готелю в околицях — 10. Такий рівень і в Західній Європі рідко зустрінеш. Відкрила один готель, а там розкладачка, рожева ковдра і килим на стіні. Й так усюди. Але десь усе-таки переночували.

  Гуру фігури

— То Румунія тобі сподобалася?

 

— Ми проїхали по «Трансфагарашу» (одна з найкрасивіших доріг Європи). Гарні моменти були, але більше сподобалася природа. В жодний замок не зайшли.

 

— Ви більше любите автоподорожі?

 

— Це ідеально. Поки чоловік за кермом, я шукаю готелі.

 

Із двомісячною Мією ми взяли і поїхали до Тоскани. Тепер розумію, що мені це було потрібно, аби не впасти у депресію. Мріяла про Тоскану. І ми поїхали через Угорщину, Словенію… Назад — через Австрію...

 

— У тебе є країна-мрія?

 

— Раніше улюбленим містом була Венеція. Уявляла себе там у міні-купері, а потім я посиділа в такому авто — воно виявилося «табуреткою». Коли вперше потрапила до Венеції, то раптом помітила, що в мене відкритий рот. Це відчуття, коли ти щось про це чув, потім бачив у кіно, але в реальності все виявилося взагалі фантастикою, космосом!

 

А потім ми опинилися в Амстердамі. Звісно, «траву» я не люблю, але гриби з’ї­ла — вони не спрацювали. Ми вирішили, що мій організм надто сильний. Амстердам — тепер улюблене місто, аж мрію пожити там рік. Ми востаннє їхали туди з Німеччини, але, коли перетнули голландський кордон, здалося, що проїхали якусь Борщагівку. А тут тобі травичка, парканчики, вазончики-квіточки, велосипеди, тюльпани…

 

Улюбленою країною для мене завжди був Таїланд, бо там є том-ям (національна страва). Обожнюю його і куштую всюди. Найсмачніший — на базарі. Хоча зараз я не їм гострого.

 

— Щось колекціонуєш із подорожей?

 

— Є готовий індивідуально зроблений альбом, куди збираюся вклеювати талони з метро, квитки з театрів, додавати фото на згадку, як це справді відбувалося.

 

— А фото друкуєш?

 

— Одного разу, коли я повернулася з поїздки, мій любий сумував. Він змінив у квартирі всі килими, стільці, й по всіх стінах висіли наші роздруковані фото в рамочках, величезні знімки з дитиною. Тоді я усвідомила весь кайф друкування фото. Щодня ми дивимося на них, вони не просто лежать. Дуже приємно знати, що тебе чекають.

 

— Є туристичні плани на найближчий рік?

 

— Відвідати Америку, Китай, Японію… Хотіла б знову до Норвегії — мала туди одну з найкращих подорожей у житті. Там, до речі, є один будиночок для тих, хто любить займатися сексом дуже голосно і не стримувати себе…

 

— Ви придумуєте такі плани разом?

 

— Часто — мій чоловік. Вважаю, що мудрі люди, які бачать трохи більше, ніж ти, дуже потрібні в житті. Ті, хто може спрямувати тебе, вирвати з вузького світогляду. Мій чоловік — мій мотиватор.

 

— Ти візуалізатор? Чітко знаєш, чого хочеш у житті? Малюєш собі картинку, а потім досягаєш цього?

 

— Одного разу розписала по пунктах, якого чоловіка собі хочу: щоб їздив на мотоциклі, мав татуювання, був добрий, із бородою, архітектор... І зустріла такого. Була у шоці! Зараз можу про це говорити, оскільки це був мій колишній.

 

Вірю, що думки матеріальні. Коли щось вигадуєш і в деталях уявляєш, воно прийде у життя. Але не факт, що це буде потрібно.

 

— Теперішнього чоловіка теж «замовляла»?

 

— Ні. Він просто є моєю другою половиною. Не дивлячись на те, що зустріла його досить пізно і в житті бувало всяке, тепер я впевнена: не варто йти на компроміс із собою, інакше рано чи пізно будеш розчарована. Я щаслива, що в мене не склалося з усіма, хто був розумний, гарний і багатий.

 

Не важливо, ким ти є у даний момент, важливо розуміти, куди ти йдеш, мати якусь картинку. Скажімо, років у шістдесят я не проти стати лікарем, який володіє йогою та аюрведою.

 

Бажаю всім проектувати і втілювати своє майбутнє з позитивом!

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


Туристична виставка UІTT

Welcome to Georgia! National Tourism Award

16-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Медицинский туризм

18-а міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.