Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 6 Вояж-колекція Безкінечні схили
Номер 6 від 14 грудня 2017р.
Номер 6 від 14 грудня 2017р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Україна чудес
Профі-тур
Троянда вітрів
Мандрівничий ряд
Живий світ
Modus Vivendi
Міністерство закордонних страв
Життя як свято
Вояж-колекція
Безкінечні схилиВерсія для друку
Автор: Віктор Сидоренко

Тироль — найвисокогірніший регіон Австрії з найвідомішими гірськолижними курортами. Чарівний край гордих вершин і затишних долин, шпилястих міст і колоритних містечок. І звісно — першокласних схилів, про які подбали природа та люди.

 

Найбільшим долинним гірськолижним курортом Австрії з чудовими традиціями гостинності та найвищою якістю трас є долина Циллерталь. Чотири курортні містечка об’єднані у величезний простір трас, підйомників, готелів, розважальних та оздоровчих закладів. Тут знайдете розмаїття дивовижних спусків — від широких і зручних до таких, що кидають виклик професіоналам.

 

Гірськолижний спорт у цих місцях з’явився після Другої світової війни — 1949 року на льодовик Хінтертукс і гору Расткогель проклали бугельні підйомники. Потім з’явився фунікулер на гору Пенкен. Після цього в Циллерталі та й по всій Австрії почався гірськолижний бум.

 

Нині в долині річки Циллер та її найближчих околицях налічується понад 500 кілометрів підготовлених трас (включаючи льодовик Хінтертукс).

 

Замість найпершого в Циллерталі фунікулеру, відкритого у 1950-х, тепер на сонячне плато Пенкен можна з комфортом піднятися в кабіні 3S-підйомника «Penkenbahn», насолоджуючись краєвидами долини з висоти пташиного польоту. Це одна з найпросунутіших канатних доріг на планеті.

 

Найпопулярніший курорт долини — Майрхофен (включаючи невеликий регіон Ахорн). Тільки в його околицях діють 159 підготовлених трас усіх рівнів складності, в тому числі й славетний спуск «Харакірі» з ухилом 78%.

 

Ахорн вартий окремого слова. Цей крихітний гірськолижний центр має пологі, не дуже довгі траси на сонячному плато. Проте одні з найкращих гірськолижників Кубка світу готувалися до змагань з гігантського слалому саме тут, на трасі № 4, уздовж 6-крісельного підйомника «Ebenwald». Поєднання 4-ї та 5-ї трас на Ахорні — один із найцікавіших спусків у всьому Циллерталі.

 

Конкурувати з ними може хіба що спуск, який не так давно відкрито в містечку Целльам-Циллер, — він найдовший в Австрії та один із найкрутіших у світі: довжина — 8,4 кілометра, перепад висот — майже 2000 метрів.

 

Прихильникам «круїзного» катання у Циллерталі пропонують «AltitudeTour» — скі-сафарі із загальним набором висоти 13 916 метрів та загальною довжиною спусків 21 кілометр!

 

Суперскіпас дає змогу ширяти по всіх трасах долини Циллерталь.

 

Не забувайте і про цікавинки. Скажімо, на льодовику Хінтертукс знайдете найвисокогірнішу печеру Австрії — «Шпаннагель» із шарами кольорового та смугастого мармуру, а також «Льодовий палац», створений природою.

 

На початку і в кінці сезону гірські лижі приємно поєднувати із гірськими походами, маунтинбайкінгом, верховими прогулянками… Туристичне життя в Тиролі ніколи не завмирає.

 

Але активність не може бути безперервною. Їй має відповідати й відпочинок. Готелі в Циллерталі — на всяк смак: у вигляді шале та більш традиційному форматі, зі славнозвісними австрійськими спа, чудовою кухнею… Найкращий готель на найкращому курорті Майрхофен — це «Eliza­bethHotel»*****, створений для романтичного відпочинку виключно дорослих (від 16 років) та розташований біля унікального підйомника «Penkenbahn».

 

На схилах ваблять хатини, які мають кулінарні нагороди. Вони пропонують і суто циллертальські домашні страви, і зіркові шедеври. Є й «музичні делікатеси» — від народних тирольських мотивів до вишуканого джазу. Релакс і відновлення сил пропонують купальні, лазні та спа-центри. Масаж для двох — корисно й еротично… Якщо сніжну активність бажаєте змінити на водну, в Майрхофені є аквапарк.

 

У долині Циллерталь весь час відбувається щось цікаве. На початку зими події пов’язані насамперед з Адвентом: передріздвяними ярмарками, народними піснеспівами, посиденьками біля вогнища... Головна спортивна подія — це легендарні змагання «Rise&Fall» у Майрхофені в середині грудня: команди з 4 спортсменів борються за перемогу в естафеті, що включає скі-альпінізм, парапланеризм, маунтинбайкінг та гірські лижі. Драйву не менше й на фестивалі «Snowbombing», який проводять у квітні, під завісу лижного сезону. Виступають імениті виконавці, такі як Marc Kinchen, «Gorgon City», «Hot Since 82», «Eats Everything», David Rodigan, «Disciples»... Гості відвідують оупен-ейрпаті на гірськолижних трасах, у лісі та в ексімоському іглу.

 

Неосяжна долина Циллерталь, безмежні її можливості. Час ними скористатися!

ZUMZILLERTAL!

 

Діставатися через Інсбрук

 

(50 км), Зальцбург (150 км)

 

або Мюнхен (170 км).

 

Сезон: жовтень – червень;

 

на льодовику Хінтертукс —

 

365 днів на рік.

 

Траси: загалом 515 км.

 

Усі рівні складності.

 

Підйомники: 179.

 

Лижні школи: 25,

 

понад 500 інструкторів.

 

Детальніше — на www.zillertal.at, www.mayrhofen.at, www.visittirol.ru.

 

 

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


25 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2018

Welcome to Georgia! National Tourism Award

16-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Медицинский туризм

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.