Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 6 Вояж-колекція Безкінечні схили
Номер 6 від 14 грудня 2017р.
Номер 6 від 14 грудня 2017р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 3'2018

ІНДІЯ БЛИЖЧЕ

ЛЕСЯ НІКІТЮК
По світу з усмішкою

ГЛАМУРНІ КАННИ
Наші на кінофесті

КУРОРТНИЙ КІПР
Подорож зі смаком

НАЦПАРКИ США
Американські гірки

ІСПАНІЯ

ГРЕЦІЯ

НІМЕЧЧИНА

ІТАЛІЯ

ФРАНЦІЯ

НЕПАЛ

ТУРЕЧЧИНА

АЛБАНІЯ

ЧЕХІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Україна чудес
Профі-тур
Троянда вітрів
Мандрівничий ряд
Живий світ
Modus Vivendi
Міністерство закордонних страв
Життя як свято
Вояж-колекція
Безкінечні схилиВерсія для друку
Автор: Віктор Сидоренко

Тироль — найвисокогірніший регіон Австрії з найвідомішими гірськолижними курортами. Чарівний край гордих вершин і затишних долин, шпилястих міст і колоритних містечок. І звісно — першокласних схилів, про які подбали природа та люди.

 

Найбільшим долинним гірськолижним курортом Австрії з чудовими традиціями гостинності та найвищою якістю трас є долина Циллерталь. Чотири курортні містечка об’єднані у величезний простір трас, підйомників, готелів, розважальних та оздоровчих закладів. Тут знайдете розмаїття дивовижних спусків — від широких і зручних до таких, що кидають виклик професіоналам.

 

Гірськолижний спорт у цих місцях з’явився після Другої світової війни — 1949 року на льодовик Хінтертукс і гору Расткогель проклали бугельні підйомники. Потім з’явився фунікулер на гору Пенкен. Після цього в Циллерталі та й по всій Австрії почався гірськолижний бум.

 

Нині в долині річки Циллер та її найближчих околицях налічується понад 500 кілометрів підготовлених трас (включаючи льодовик Хінтертукс).

 

Замість найпершого в Циллерталі фунікулеру, відкритого у 1950-х, тепер на сонячне плато Пенкен можна з комфортом піднятися в кабіні 3S-підйомника «Penkenbahn», насолоджуючись краєвидами долини з висоти пташиного польоту. Це одна з найпросунутіших канатних доріг на планеті.

 

Найпопулярніший курорт долини — Майрхофен (включаючи невеликий регіон Ахорн). Тільки в його околицях діють 159 підготовлених трас усіх рівнів складності, в тому числі й славетний спуск «Харакірі» з ухилом 78%.

 

Ахорн вартий окремого слова. Цей крихітний гірськолижний центр має пологі, не дуже довгі траси на сонячному плато. Проте одні з найкращих гірськолижників Кубка світу готувалися до змагань з гігантського слалому саме тут, на трасі № 4, уздовж 6-крісельного підйомника «Ebenwald». Поєднання 4-ї та 5-ї трас на Ахорні — один із найцікавіших спусків у всьому Циллерталі.

 

Конкурувати з ними може хіба що спуск, який не так давно відкрито в містечку Целльам-Циллер, — він найдовший в Австрії та один із найкрутіших у світі: довжина — 8,4 кілометра, перепад висот — майже 2000 метрів.

 

Прихильникам «круїзного» катання у Циллерталі пропонують «AltitudeTour» — скі-сафарі із загальним набором висоти 13 916 метрів та загальною довжиною спусків 21 кілометр!

 

Суперскіпас дає змогу ширяти по всіх трасах долини Циллерталь.

 

Не забувайте і про цікавинки. Скажімо, на льодовику Хінтертукс знайдете найвисокогірнішу печеру Австрії — «Шпаннагель» із шарами кольорового та смугастого мармуру, а також «Льодовий палац», створений природою.

 

На початку і в кінці сезону гірські лижі приємно поєднувати із гірськими походами, маунтинбайкінгом, верховими прогулянками… Туристичне життя в Тиролі ніколи не завмирає.

 

Але активність не може бути безперервною. Їй має відповідати й відпочинок. Готелі в Циллерталі — на всяк смак: у вигляді шале та більш традиційному форматі, зі славнозвісними австрійськими спа, чудовою кухнею… Найкращий готель на найкращому курорті Майрхофен — це «Eliza­bethHotel»*****, створений для романтичного відпочинку виключно дорослих (від 16 років) та розташований біля унікального підйомника «Penkenbahn».

 

На схилах ваблять хатини, які мають кулінарні нагороди. Вони пропонують і суто циллертальські домашні страви, і зіркові шедеври. Є й «музичні делікатеси» — від народних тирольських мотивів до вишуканого джазу. Релакс і відновлення сил пропонують купальні, лазні та спа-центри. Масаж для двох — корисно й еротично… Якщо сніжну активність бажаєте змінити на водну, в Майрхофені є аквапарк.

 

У долині Циллерталь весь час відбувається щось цікаве. На початку зими події пов’язані насамперед з Адвентом: передріздвяними ярмарками, народними піснеспівами, посиденьками біля вогнища... Головна спортивна подія — це легендарні змагання «Rise&Fall» у Майрхофені в середині грудня: команди з 4 спортсменів борються за перемогу в естафеті, що включає скі-альпінізм, парапланеризм, маунтинбайкінг та гірські лижі. Драйву не менше й на фестивалі «Snowbombing», який проводять у квітні, під завісу лижного сезону. Виступають імениті виконавці, такі як Marc Kinchen, «Gorgon City», «Hot Since 82», «Eats Everything», David Rodigan, «Disciples»... Гості відвідують оупен-ейрпаті на гірськолижних трасах, у лісі та в ексімоському іглу.

 

Неосяжна долина Циллерталь, безмежні її можливості. Час ними скористатися!

ZUMZILLERTAL!

 

Діставатися через Інсбрук

 

(50 км), Зальцбург (150 км)

 

або Мюнхен (170 км).

 

Сезон: жовтень – червень;

 

на льодовику Хінтертукс —

 

365 днів на рік.

 

Траси: загалом 515 км.

 

Усі рівні складності.

 

Підйомники: 179.

 

Лижні школи: 25,

 

понад 500 інструкторів.

 

Детальніше — на www.zillertal.at, www.mayrhofen.at, www.visittirol.ru.

 

 

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


Туристична виставка UІTT

Welcome to Georgia! National Tourism Award

16-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Медицинский туризм

18-а міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.