Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 6 Мандрівничий ряд Під прапором ЮНЕСКО
Номер 6 від 14 грудня 2017р.
Номер 6 від 14 грудня 2017р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Україна чудес
Профі-тур
Троянда вітрів
Мандрівничий ряд
Живий світ
Modus Vivendi
Міністерство закордонних страв
Життя як свято
Мандрівничий ряд
Під прапором ЮНЕСКОВерсія для друку
Автор: Євген Будько. Фото автора

24-й міжнародний туристичний салон «Україна», він же — «Ukraine International Travel Market», зібрав у МВЦ на Лівому березі найактивніших гравців ринку, державних і громадських діячів галузі та, власне, туристів.

 

Відкриття турвиставки заінтригувало багатьох. На нього завітав керівник програми Євро­пи Всесвітньої туристичної організації (UNWTO) Бека Джакелі. На жаль, не зміг бути присутнім генеральний секретар Талеб Ріфаї, хоча, вочевидь, збирався. Пан Джакелі жваво відгукнувся про туристичну привабливість і потенціал України та підкреслив велике значення країни для загальноєвропейської картини туризму.

 

Перші ж особи нашої держави й далі обмежуються письмовими привітаннями учасникам турвиставок, тоді як їхні європейські колеги, у тому числі фрау Меркель, звикли відкривати такі заходи особисто. З українського боку червону стрічку на UITM уже традиційно перерізали найбільш зацікавлені в розвитку цієї галузі посадовці: Анна Романова — голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Верховної Ради, а також Іван Ліптуга — ексочільник департаменту туризму та курортів у Мінекономрозвитку в новій для себе ролі радника першого віце-прем’єр-міністра, Президента Національної туристичної організації.

 

За показниками популярності виставка перевершила минулорічну: 28 країн, 154 корпоративних учасників, 10 468 професійних відвідувачів. При цьому на входах поменшало «заторів» — вочевидь, унаслідок більш злагодженої роботи адміністраторів. Стенди цього року були дещо скромніших масштабів, але оформлені вигадливо. Уперше представили свою національну експозицію В’єтнам і Греція, повернулися Польща та Єгипет із великими стендами. До основних гравців міжнародного туристичного ринку, таких як «AnexTour», «CoralTravel», «JoinUP!», TUI, «TourClub», «Feeria», «Siesta», цьогоріч уперше приєдналися компанії «Trans­Avia», «Pilot» і «TourPost».

 

Першого дня в рядах було не проштовхнутися, наступного напруженість дещо спала. Серед тем виставки годі було виділити провідні: перед зимовим турсезоном гірські лижі ніяк не змогли відмінити екзотики, а іноземне розмаїття — вітчизняного.

 

В українському секторі спостерігалося зростання: замість 11 минулорічних експонентів із регіонів нині було аж 20. Експозиція міст і регіонів нашої держави мала новий формат — «Ярмарок туристичних дестинацій України», який дав змогу ефективно презентувати туристичні особливості міст і регіонів (фольклор, ремесла, історичні пам’ятки, гастрономія...). Серед відкриттів виставки — Кривий Ріг із креативними пропозиціями промислового туризму.

 

Загалом учасники висловлювали задоволення заходом. Серед їхніх побажань була пропозиція повністю віддати перший день фахівцям із туризму, адже у світі турвиставки поступово переходять у розряд суто професійних. Відзначали новацію організаторів — безкоштовний мобільний додаток UITM, який допомагає орієнтуватися серед експозицій і подій.

 

У конференцзалах павільйону безперервно велися семінари турфірм та інші ділові заходи. Домінували два з них: конференція «MICE 2017: діловий туризм – Україна» під проводом Асоціації ділового туризму України, а також «круглий стіл» з екотуризму в Україні під егідою департаменту туризму і курортів Мінекономрозвитку та Української асоціації активного й екологічного туризму. Як завжди, провідний український туроператор «JoinUp!» запропонував партнерам окрему територію «для обраних» — «Fresh Zone», де вирувало професійне спілкування.

 

Учасники й гості були відверто раді знову зустрітися та налагодити нові контакти. Попро­щалися всі ненадовго: у березні збереться виставка «UITT – 2018», теж за підтримки UNWTO.

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


25 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2018

Welcome to Georgia! National Tourism Award

16-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Медицинский туризм

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.