Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 6 Профі-тур Інсайдери
Номер 6 від 14 грудня 2017р.
Номер 6 від 14 грудня 2017р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Україна чудес
Профі-тур
Троянда вітрів
Мандрівничий ряд
Живий світ
Modus Vivendi
Міністерство закордонних страв
Життя як свято
Профі-тур
ІнсайдериВерсія для друку

Оскільки виставка відбувалася перед початком зимового сезону, на ній презентували найкращі готелі Єгипту й екзотичні напрямки: Шрі-Ланку, ОАЕ, Мальдиви, Таїланд, Домінікану та Балі.

 

Зону «Join UP! INSIDE» відвідали понад 1500 гостей, серед яких — близько 30 представників медіа, а також високопоставлені гості: Іван Ліптуга — радник першого віце-прем’єр-міністра — Міністра економіки з питань туризму і курортів України, голова управління туризму Єгипту Хішам ель Демері, ге­неральний директор «Join UP!» Юрій Альба і голова представництва авіаліній «QatarAir­ways» Галина Винарчик.

 

Програма на стенді була дуже насиченою: 20 презентацій готелів, 3 офіційних коктей­лі, 7 презентацій екзонапрямків, 6 майстер-­класів, 2 прес-бранчі для медіа.

 

На прес-брифінгу комерційний директор «JoinUP!» Олександр Альба та Іван Ліптуга розповіли про зростання попиту на турпослуги і перспективи розвитку внутрішнього та в’їзного туризму. Зокрема, зазначено, що 2016 року з «JoinUP!» подорожували 500 000 туристів, а до кінця 2017-го їхня кількість сягне 730 000.

 

Для lifestyle-преси та блогерів провели презентацію острова Балі, який обіцяє стати сенсацією цього сезону. Завдяки фіксованому блоку місць на «QatarAirways» із вильотом з Києва 4 рази на тиждень цей чарівний куточок стане доступним більшому числу українців. Майстер жіночого кайфовіння Христина Розова й експерт зі здорового способу життя Роман Грицина розповіли про місця сили на Балі, а телеведуча Мирослава Ульяніна навчила готувати детокс-смузі.

 

На гостей стенду також чекали чайна церемонія з вишуканими сортами ланкійського чаю, майстер-клас із «Instagram», лекції тревел-блогерів, унікальна зустріч із майстром трансцендентальної медитації Яном Тіаном, а також лекція чемпіона Великобританії з приготування кави у джезві та ідеолога кав’ярні «CoffeeinAction» Вадима Грановського.

 

У кінці кожного дня в зоні проводили коктейль, на якому партнери могли поспілкуватись у неформальній обстановці. Під час презентації напрямку Балі розігрувалися квитки «QatarAirways» на цей острів.

 

Сам стенд являв собою повноцінну двоповерхову будівлю площею 320 кв. м. На першому поверсі розкинулися презентаційні локації. Центр стенду відвели для фуршетів і комфортного розташування гостей, які переглядали презентації на екрані розміром 4 х 3 м. За барною стійкою бариста від «Coffee In Action» пригощали всіх цим преміальним напоєм. За три дні виставки тут випили понад 1600 чашок кави! На другому поверсі були 4 кімнати для переговорів, а також зона фуршету і балкон. А над усім цим височі­ла «FreshZone» з тропічним садом. У її декорі використали 2,5 тонни каменів і понад 250 квіткових композицій. Гостей зони пригощали екзотичними фрешами.

 

Загалом на стенді відбулося більше 40 ділових зустрічей на найвищому рівні, укладено низку стратегічних угод. Усе це забезпечить туристам «JoinUP!» більш якісний, ексклюзивний відпочинок.

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


25 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2018

Welcome to Georgia! National Tourism Award

16-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Медицинский туризм

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.