Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 4 VIP-клуб Музична Рес&Публіка
Номер 4 від 27 червня 2017р.
Номер 4 від 27 червня 2017р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2018

ЧАРИ ДОМІНІКАНИ

ЦЮРИХ & БАЗЕЛЬ
Зроблено у Швейцарії

МАРОККО
Арабески пустелі

АВСТРАЛІЯ
У сумці революції

КУБА
Екзоти & Раритети

ЛУЦЬК
Ніч у замку

АВСТРІЯ

АВСТРАЛІЯ

НЕПАЛ

АНГЛІЯ

ФРАНЦІЯ

ШВЕЙЦАРІЯ

ІТАЛІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Мистецтво гостинності
Україна чудес
Профі-тур
Океан вражень
Себе показати
InstaTravel
VIP-клуб
Музична Рес&ПублікаВерсія для друку
Автор: Юлія МАЛА, Євген БУДЬКО

Спочатку був лише Kadebostan, він же — екзотичний діджей, співак, композитор і продюсер Вільям Джеремія. 2011-го він гучно заявив про себе у Швейцарії, а потім і в Європі своєю електронною музикою, пронизаною звуками фанфар. Потім виник гурт «Kadebostany» з вокалісткою Аміною Каделлі, який 2014 року підкорив світ піснею «Castle in the Snow» — твір досі не зникає з ефірів і поп-чартів. Публіку привабило несподівано органічне поєднання гламуру, пафосу, ритму, романтики і певного філософського смутку.

 Музична Рес&Публіка

2015 року гурт виступив і в Україні — в Одесі, а 2016-го побував у Києві, де музиканти на правах почесних гостей взяли участь у програмі «Х-фактор».

 

Торік співачку Аміну змінила швейцарська напівросіянка Христина. І зміни в колективі тривають. Але серцем гурту, його ідеологом був і залишається невгамовний вигадник Вільям Джеремія, уява якого створила та продовжує розбудовувати дивну країну «на північ від Італії, на схід від Швейцарії та на захід від Туреччини».

 

«Європейська республіка Кадебостан», як назвав свою «країну походження» Джеремія, завоювала найбільші сцени та підкорила найвідоміші фестивалі. Вигадана держава має власну валюту кад (правда, в обмінниках її не приймають), гімн, герб, навіть військову уніформу, в якій кадебостанці здебільшого виступають на сцені, тощо.

 

Нам так і не вдалося відшукати загадкову країну на мапі Європи. Зате, побувавши у Швейцарії, одного разу удостоїлись аудієнції самого Вільяма Джеремії й поспілкувалися з ним без зайвої помпи та акредитації.

 

— Пане Президенте Республіки Кадебостан, вітаємо вас від імені України! Що нового у ваших краях: які альбоми, які гастролі, які кліпи?

 

— Вітаю і я мужніх, романтичних і привітних мешканців України!

 

Невдовзі «Kadebostany» випустять нові пісні. Вони входитимуть до нашого нового альбому «MONUMENTAL», що побачить світ взимку.

 

Наразі готуємо виступи для кількох ключових літніх фестивалів, готуємося до великого світового турне на підтримку нового альбому. Ми представимо наших чудових музикантів Республіки Кадебостан і двох фантастичних вокалісток — Риту й Христину.

 

— Ви побували в Україні, ще й двічі. Якою вона вам запам’яталась?

 

— Взагалі я мав нагоду відвідати вашу країну кілька разів, і для мене це було чимось особливим! У вас дуже красиві, горді та водночас відкриті люди.

 

Мені також дуже сподобалися в Україні архітектура, символіка та пам’ятники. Відчувається велич, що вдало гармоніює з нашою музикою.

 

— Як ви добираєте учасників гурту, тобто послів держави Кадебостан?

 

— Головний критерій — талант. Важливо також, щоб людина вписувалась у наш музичний стиль і додавала до нього щось своє, неповторне.

 

Загалом нинішній склад «Kadebostany» — це багатокультурний список обдарованих музикантів і вокалістів, готових підкорити світ. Я вірю в силу мультикультуралізму.

 

Для нового альбому «MONUMENTAL» я зібрав просто неймовірних виконавців з усього світу!

 Музична Рес&Публіка

— Ви, представники Кадебостану, всі такі різні — аж до кольору шкіри. Чи використовуєте національні мотиви у музичній творчості?

 

— Сумніваюся, що у мене є якесь чітке уявлення про те, що я хочу висловити моєю музикою. Намагаюся бути вільним від будь-яких встановлених правил. Іду своїм власним шляхом із надією та прагненням зробити найкращу музику — свіжу, позачасову й емоційно наповнену.

 

Вочевидь, це правильний шлях, адже дедалі більше людей у всьому світі приєднуються до моєї культурної доктрини.

 

— Чому колишня солістка Аміна вирішила емігрувати з Кадебостану? Як у неї справи, чи підтримуєте ви контакти?

 

— Вона захотіла розпочати сольну кар’єру. Я подумав, що це чудова ідея. Завжди вважав, що моя музика створена для роботи з різними голосами, а не з якимось одним типом вокалу. Тож вихід Аміни не збив нас зі шляху, а навпаки, став позитивним кроком для всіх. Зрештою ми розширили свій виражальний спектр, працюючи з різними талановитими людьми, кожен із яких додає свій внесок у бренд «Kadebostany». У результаті виходить дуже емоційно насичена музика та захопливі шоу.

 

До речі, Аміна написала тексти до кількох пісень нашого наступного альбому. Тож наші контакти зовсім не перервались.

 

— Як ви зустрілися з Христиною і чому раптом вирішили, що це саме вона — нова «скарбниця Кадебостану»?

 

— Христина — одна з найбільших таємниць Республіки Кадебостан, ми приховуємо її за сімома замками. Вона має піднесений, елегантний і позачасовий голос. Вона також вправна гітаристка, басистка і дизайнерка. Наші нові костюми на зйомці в пустелі — її витвори. Вона дуже креативна і натхненна. Це надзвичайно велике надбання для проекту.

 

— Вільяме, мабуть, вам сто разів казали, що ви зовні нагадуєте Фредді Меркурі. У вас справді особливе ставлення до цього легендарного виконавця? Ви його наслідували?

 

— Я слухаю різну музику. Поринаю просто в музичний потік нашої епохи. Вважаю це найкращим способом відкривати для себе нову музику.

 

Учасники гурту «Queen» говорили, що вони ніколи не були модними, але завжди — популярними. Гадаю, ми могли б сказати те саме про «Kadebostany».

 

Мені подобається мелодраматизм Меркурі, те, як він керував емоціями людей, перебуваючи на сцені: в один момент він міг здаватися переповненим щастям і відкритим, потім так само закривавсь і розповідав якусь свою особисту історію. Для мене гарне шоу — це такі емоційні гойдалки, де глядачі протягом години встигають і усміхнутись, і поплакати.

 

— Пане президенте, як узагалі виник Кадебостан?

 

— Ідея заснувати Республіку Кадебостан виникла десять років тому. Метою було створити місце для моєї творчості. Це найпотужніший інструмент для просування моєї музики та мого художнього бачення. Концепція досі не має аналогів у світі.

 

— Що у вас за така таємнича держава, якої немає на жодній мапі? І як у ній з туризмом?

 

— Кадебостан розташований між Європою та Азією — це не Захід і не Схід, а край, де зустрічаються різні культури. А наш гурт — посли цієї держави!

 

Ми республіка поп-музики і завойовуємо світ мистецтвом. Прагнемо створити щось особливе та відмінне від усього іншого — музично і візуально — й донести це до широкої аудиторії.

 

Кадебостан — там, де ми, де лунає фантастична музика, де ллються щирі емоції, де люди всіх рас і націй можуть єднатися в мистецтві. Приїжджайте, приходьте на концерти — і ви станете гостем Республіки Кадебостан. Надсилайте запит для візи на нашій сторінці у «Фейсбуці»: facebook.com/kadebostany.

 Музична Рес&Публіка


— Головну архітектурну пам’ятку вашої країни знають усі — це «Замок у снігу». А які там є ще?

 

— Наша пісня «Castle in the Snow» — це тільки частина нашого Всесвіту і того, що планується в цьому році. Поки що це секрет. Я саме завершую роботу над новими цікавими композиціями, йде робота над новим відео... Усе це — акти творіння нашої музичної країни, нашого світу. І все це виводить нас на наступний рівень існування. Для нас це дуже захопливий час. Якщо ви хочете побачити щось справді неймовірне, приходьте і дивіться нас наживо в нашому новому шоу «MONUMENTAL». Там буде також епічна й емоційна музика, що надасть вам нових сил.

 

— Хто творить музику та слова до ваших пісень?

 

— Найчастіше музику пишу я, також відповідаю за музичний продакшн. Слова пісень створені різними поетами або співаками. Так, наприклад, для наступного альбому тексти готували Христина, Рита, Аміна, Сіссі Рада, я та деякі інші люди.

 

— Як вважаєте, завдяки чому ваші пісні такі популярні?

 Музична Рес&Публіка


— Завдяки тяжкій безупинній праці та великому бажанню.

 

— Ви самі любите подорожувати різними країнами? Чи надихають вас подорожі?

 

— Я завжди в русі. Мені дуже цікаво всюди, де буваю. Знаходжу натхнення в людях і їхніх різноманітних способах життя. Мені подобається спостерігати за ними в їхньому повсякденні. Світ цікавий і прекрасний у своїй різноманітності.

 

— Попереду туристичне літо. Де вас можна буде побачити у червні — серпні? І звичайно, коли ми знову побачимо та почуємо вас в Україні?

 

— Влітку ми братимемо участь у кількох фестивалях, але це значно менше, ніж хотілося б. Адже мусимо наполегливо працювати над випуском нового альбому та готувати наступне шоу.

 

Активно гастролювати почнемо у жовтні зі світовим туром «MONUMENTAL». І будьте певні, що зробимо кілька зупинок в Україні! 

 Музична Рес&Публіка

 

 

«Kadebostany» в соцмережах:

 

facebook.сom/kadebostany

 

instagram.сom/kadebostany_official

 

twitter.com/kadebostany

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


25 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2018

Welcome to Georgia! National Tourism Award

16-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Медицинский туризм

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.