Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 3 Озброєним оком Зримі враження
Номер 3 від 01 червня 2017р.
Номер 3 від 01 червня 2017р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 3'2018

ІНДІЯ БЛИЖЧЕ

ЛЕСЯ НІКІТЮК
По світу з усмішкою

ГЛАМУРНІ КАННИ
Наші на кінофесті

КУРОРТНИЙ КІПР
Подорож зі смаком

НАЦПАРКИ США
Американські гірки

ІСПАНІЯ

ГРЕЦІЯ

НІМЕЧЧИНА

ІТАЛІЯ

ФРАНЦІЯ

НЕПАЛ

ТУРЕЧЧИНА

АЛБАНІЯ

ЧЕХІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Камо грядеши?
Мистецтво гостинності
Україна чудес
Мандруйте на здоров'я
Профі-тур
Троянда вітрів
Мандрівничий ряд
Живий світ
Озброєним оком
Життя як свято
Озброєним оком
Зримі враженняВерсія для друку
Автор: Сергій ОНИШКО (Одеса), фотохудожник, мандрівник, гід-фотограф

Де шукати найгарніше та найцікавіше? Як і коли його ліпше відзняти, не затримуючи своїх супутників під час екскурсій? Як прокласти «найфотографічніший» маршрут, чим пересуватися, та ще й щоб з економією часу та коштів? Де знайти фотооднодумців? І зрештою — хто проконсультує щодо витримки та діафрагми? Фототуризм дає відповіді на всі ці запитання.

 

Цікава деталь: донедавна, щоб засвідчити сходження на відому гору, альпініст мусив неодмінно зробити селфі на її вершині та потім пред’явити зацікавленій громадськості. Інакше не зарахується! Тож Гілларі та Тенцинг, перші підкорювачі Евересту, були ще тими фототуристами!

 

Фототехніка стала доступною, стільниковий телефон перетворився на мікрокомп’ютер із камерою, лише у соціальну мережу «Instagram» завантажується близько мільярда світлин на добу! Озброївшись сучасною фототехнікою, мільйони людей стали фототуристами.

 

 

 

Мій фототуризм

 

Люблю фразу: «Яка різниця, якої фірми в тебе кеди, якщо ти ходиш у них по Парижу?». Керуючись нею і будучи фотографом, я почав влаштовувати собі фототури. Об’їздив Україну, розсунув горизонти далі... Спочатку робив разові вилазки «за натхненням», потім — планові турне з метою відзняти «найбільше найкращого в найвигіднішому ракурсі». Вивчив систему бронювання квитків, житла й авто, розібрався в логістиці. Пішли запити й консультації. І в якийсь момент я збагнув, що готовий брати на себе відповідальність як організатор і гід-фотограф, показуючи іншим найцікавіші місця планети та надаючи змогу опанувати знімальний процес наживо. Подорожі загартували мою харизму і навчили долати несподівані виклики обставин. Ну, а хист фотографа — без нього як без води…

 

Так народився проект «Phototourne.com», якому виповнився рік. За цей час ми з колегами відвідали 8 країн і такі знакові для фотографів усього світу регіони, як італійська Тоскана, французький Прованс та неймовірна Ісландія. На 2017 рік заплановано 12 турів до 11 країн. Інтерес до проекту зростає, як і вимоги до його просування та системи лояльності клієнтів.

 

«Phototourne.com» спрямований на максимальний комфорт для учасників: проживання якнайближче до знімальних локацій, переміщення по маршруту без втомливих переходів.

 

До груп приєднуються люди, захоплені фотографією та подорожами. Байдуже, чи у вас величезний телеоб’єктив і топова камера, чи «мильниця», чи навіть «просунутий» смартфон, — знімає людина, а фотоапарт — лише її знаряддя.

 

Приємною несподіванкою виявилась активність представниць прекрасної статі. Дівчата не лише прикрашають наші групи, а й роблять знімки високого творчого рівня. Торік дві учасниці здобули призові місця на національних фотоконкурсах.

 

Цінова доступність і невисокі навантаження дають змогу здійснювати з нами фототурне й підліткам, старшим 14 років, без супроводу батьків.

 

Вирушають з нами і фотопрофесіонали, і не лише по нові горизонти та враження, а й виконувати конкретні творчі завдання.

 

 

 

Як це робиться

 

Переважно наші турне вкладаються у 7–10-денний термін. Витративши 2–4 години польоту, переносимося до альпійських вершин, умиротворених пагорбів Італії чи спекотного іспанського узбережжя.

 

Особливе місце в наших подорожах займає автомобіль. Це не лише засіб пересування, а й сховок від негоди, і дім, і надійний помічник. Він дає змогу по-особливому сприймати довкілля та відвідати якомога більше місць. Активне використання автотранспорту перетворює наші фототури на фототурне.

 

Що ж до проживання, то у фотопоході в горах це можуть бути намети, а при зйомці історичних споруд і міст — готелі поруч зі знімальними локаціями.

 

Природні ландшафти, відвідувані в різні пори року, іноді відрізняються так кардинально, що дарують абсолютно нові сюжети. Особливо, якщо погода тішить туманами, пухнастими хмарами, веселками…

 

Уся програма підпорядкована відвідуванню ландшафтних і природних див: неземних пейзажів Ісландії, джунглів Амазонки, вулканів Камчатки, римського Колізею, єгипетських пірамід, хмарочосів у Еміратах... Важливо, що відвідати та відзняти цікаві моменти ви зможете не в короткі перерви між екскурсіями, а без поспіху, в найпривабливіший час дня чи ночі й підібравшись якомога ближче.

 

Отриманий фотоматеріал — це не тільки спогади та творчі експерименти. Для гарних світлин є кілька дуже корисних застосувань. Можна влаштувати фотовиставку, відправити роботу на фотоконкурс… А якщо маєте свій блог, займаєтеся написанням тематичних матеріалів чи книжки, фото будуть доречними для ілюстрацій. Роздруковані та оформлені класні знімки розкуповуються шанувальниками фотографії для інтер’єрів. Якщо до ваших світлин потраплять цікаві події та надзвичайні ситуації, вони можуть зацікавити сайти новин. Шалений попит на гарні світлини — у стокових агенціях в інтернеті. Там купують усе: старовинні двері, водоспади, вуличні ліхтарі, квіти, хмари, будівлі, елементи декору, фактури каміння, відображення у вікнах, нафтопереробні заводи у нічній підсвітці, маяки, млини — ну просто все! Головне — відзняте якісно та цікаво. Це може стати дуже доречним джерелом фінансування наступних фотоподорожей. При серйозному підході заробітки від продажу обчислюються чотиризначними цифрами в доларах!

 

 

 

Приєднуйтесь!

 

Фототури — і безкоштовний навчальний процес, і клуб за інтересами. Учасники безперервно перебувають у режимі творчого обміну: радяться та підказують один одному, обмінюються поглядами, думками та досвідом — і не лише фотографічним. Дуже корисним є спільний перегляд світлин наприкінці дня. Часом дивуєшся різноманітності знімків, зроблених майже з однієї точки. Це надихає на пошук свого погляду на світ.

 

Спілкування під час туру дає величезну можливість познайомитися з людьми із різних місць і країн, знайти однодумців і, зрештою, друзів. Завдяки соцмережам учасники фототурів об’єднуються, обмінюються думками, показують оброблені знімки і навіть проводять колективні виставки. Більше того, може виникнути такий собі фан-клуб, із яким дехто вирушає у нові й нові тури. І не дивно, бо, зустрівши лише одного досвідченого мандрівника, ви дізнаєтеся про унікальні сюжети в десятках країн і, звичайно, захочете самі їх побачити та відзняти.

 

Та головне — кожен фотомандрівник, повертаючись із туру, на запитання родичів і друзів: «Ну, як там? Розказуй!» відповідає: «Ой, друзі, я таке бачив, таке було! Ось, подивіться самі!»… 

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


Туристична виставка UІTT

Welcome to Georgia! National Tourism Award

16-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Медицинский туризм

18-а міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.