Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 3 Мандрівничий ряд Туристичний вулик
Номер 3 від 01 червня 2017р.
Номер 3 від 01 червня 2017р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 3'2018

ІНДІЯ БЛИЖЧЕ

ЛЕСЯ НІКІТЮК
По світу з усмішкою

ГЛАМУРНІ КАННИ
Наші на кінофесті

КУРОРТНИЙ КІПР
Подорож зі смаком

НАЦПАРКИ США
Американські гірки

ІСПАНІЯ

ГРЕЦІЯ

НІМЕЧЧИНА

ІТАЛІЯ

ФРАНЦІЯ

НЕПАЛ

ТУРЕЧЧИНА

АЛБАНІЯ

ЧЕХІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Камо грядеши?
Мистецтво гостинності
Україна чудес
Мандруйте на здоров'я
Профі-тур
Троянда вітрів
Мандрівничий ряд
Живий світ
Озброєним оком
Життя як свято
Мандрівничий ряд
Туристичний вуликВерсія для друку
Автор: Євген БУДЬКО. Фото автора

Перший день виставки справді вразив активністю. У проходах між яскравими експозиційними стендами буквально утворювалися затори. Всі збирали якщо не пилок і мед, то цікаву інформацію про подорожі в різні кінці світу, яка буквально витала у повітрі.

 Туристичний вулик

Цього разу до павільйону Міжнародного виставкового центру на Лівому березі в Києві злетілося 318 компаній-учасниць (проти 248 минулорічних) із 30 країн (відповідно, проти 28). Уперше національними стендами були представлені Албанія, Білорусь і Литва. Найбільшою експозицією очікувано стала турецька з окремо представленими регіонами Кушадаси та Кемера. Серед найпомітніших були також стенди Болгарії та Грузії.

 

Кількість професійних відвідувачів UITT зросла із 16 000 до 19 400. Територія «квітника» розширилася з неповних 6000 квадратних метрів до понад 7000. І при цьому організатори скромно відзначали «дуже поступове відновлення позицій виставки».

 Туристичний вулик

Організаторами міжнародної туристичної виставки «UITT — Україна: подорожі та туризм», як і раніше, виступили компанія «Прем’єр Експо» (Україна) та «ITE Group Plc» (Великобританія). Традиційно вона відбулася за підтримки Всесвітньої туристичної організації при ООН, Департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку України, комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Міністерства екології та природних ресурсів, Київської міськдержадміністрації.

 Туристичний вулик

Урядовий департамент, відповідальний за туристичний поступ країни, виступав на цьому заході лідером ідей. Молодого керівника Івана Ліптугу можна було побачити не лише на відкритті «UITT – 2017», а й, наприклад, у ролі лектора на конференціях «Туристичний сектор і цілі сталого розвитку» та «Смачна Україна», на семінарі «Сучасна система туристичної освіти в Україні» — всі три зорганізовані департаментом туризму Мінекономіки. За його ж сприяння на виставці був представлений національний стенд України, що об’єднав туристичні регіони, міста, комерційні структури, громадські організації, асоціації та спілки.

 Туристичний вулик

Уперше на туристичному заході відбулася конференція із «солодкої» галузі — бджільництва з назвою «Апітуризм — новий напрямок розвитку сільських територій України». Організатор — Українська асоціація активного та екологічного туризму і Всеукраїнське братство бджолярів. Долучився відомий польський бджоляр, засновник найбільшого в Європі музею бджільництва Янош Каштелевич і його компанія «Сондецький бартнік». Досвідом апітуризму поділилися представники компанії «Пчеландія» з Житомирщини. Привітав присутніх головний редактор журналу «Міжнародний туризм» та завзятий пасічник Олександр Горобець. Один лише факт, що свідчить про перспективність для нашої країни цього незвичайного виду подорожей і відпочинку: в розрахунку на душу населення в Україні виробляється меду найбільше у світі!

 

Партнер виставки, туроператор «Coral Travel», серед іншого спільно з компанією «Rixos World» представив перший у Туреччині готель, який об’єднує всі аспекти відпочинку, включно з неймовірним тематичним парком розваг «The Land of Legends».

 Туристичний вулик

Організатори турвиставки запровадили нові додаткові сервіси. Вперше стартувала програма «Go to UITT!» з пошуку попутників на виставку учасниками з усіх регіонів України — вона спрощує і здешевлює відвідання заходу. Зареєструватися на «UITT – 2017» було дуже легко за допомогою промокоду: досить було заповнити анкету на сайті, ввести код і роздрукувати бейдж учасника. Запроваджено також мобільний додаток UITT — унікальний помічник, який координує вас у програмі заходів та переліку необхідних вам зустрічей.

 

Окрилені учасники «UITT – 2017» розлетілися по Україні та всьому світу нести новий досвід і контакти, збирати нектар туристичних вражень і прибутків. Уже через півроку вони знову злетяться до Києва, на осінню турвиставку «UITM – 2017». 

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


Туристична виставка UІTT

Welcome to Georgia! National Tourism Award

16-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Медицинский туризм

18-а міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.