Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 3 Мистецтво гостинності Люкс-адреса в Берні
Номер 3 від 01 червня 2017р.
Номер 3 від 01 червня 2017р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 3'2018

ІНДІЯ БЛИЖЧЕ

ЛЕСЯ НІКІТЮК
По світу з усмішкою

ГЛАМУРНІ КАННИ
Наші на кінофесті

КУРОРТНИЙ КІПР
Подорож зі смаком

НАЦПАРКИ США
Американські гірки

ІСПАНІЯ

ГРЕЦІЯ

НІМЕЧЧИНА

ІТАЛІЯ

ФРАНЦІЯ

НЕПАЛ

ТУРЕЧЧИНА

АЛБАНІЯ

ЧЕХІЯ

ЄГИПЕТ

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Камо грядеши?
Мистецтво гостинності
Україна чудес
Мандруйте на здоров'я
Профі-тур
Троянда вітрів
Мандрівничий ряд
Живий світ
Озброєним оком
Життя як свято
Мистецтво гостинності
Люкс-адреса в БерніВерсія для друку
Автор: Ірина ГОРОБЕЦЬ

Попри мою мандрівничу біографію, далеко не щоразу випадало ночувати в пам’ятках історії та культури. А «Bellevue Palace» якраз є архітектурною перлиною Берна, шедевром стилю ар-нуво, справжнім європейським палацом. Готель побудували в 1913 році, й відтоді він прийняв безліч почесних гостей з усього світу, серед яких — Вінстон Черчилль, Джавахарлал Неру, королева Єлизавета ІІ, японський імператор Акіхіто, зірки світових екрану та сцени.

 

Цей заклад недарма називають «дуже бернським». «Bellevue Palace» розташований у Старому місті, внесеному до Списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Поруч — Федеральні збори і «титульна» для міста вуличка Маргассе. На ній знайдете дві вежі, які неодмінно мусить побачити кожен гість Берна, — Годинникову та Тюремну, а також два фонтани епохи Відродження.

 

Всередині справді панує розкішна обстановка й атмосфера гранд-готелю. Інтер’єр витриманий у традиційному стилі: ідеально збалансовані кольори, чудові старовинні меблі, блискучі канделябри… Сяйво світильників і золото дзеркал доповнюються найсучаснішою інфраструктурою, тож відпочинок тут має виразні особливості. Що й казати про краєвиди з номерів! Істинно швейцарський «bellevue»: славетні альпійські вершини Егер, Монк і Юнгфрау, річка Ааре, старовинне середмістя…

 

Моє перше враження було доповнене дивним поєднанням професійного вишколу та сердечної гостинності, властиве тутешньому персоналові. Справжня старосвітська Європа.

 

А ось номери імпонували розкішшю та елегантністю в поєднанні із сучасним обладнанням. Класичний дизайн, ліплення на стелях, антикварні меблі — і тут же телевізор хай-тек, кондиціонер, Wi-Fi

 

100 номерів і 30 сьютів мають площу від 51 до 83 кваратних метрів. «Головні люкси», як мені їх відрекомендували, називаються «Tower Suite» (77 кв. м), мають просто феноменальний краєвид, а також вітальню, окрему спальню, приватний тренажерний зал і дві ванні кімнати. «Президентський люкс» (158 кв. м) — це простора вітальня, окрема їдальня, дві спальні з ванними кімнатами й окрему кухню. І неповторний краєвид!

 

На вечерю в ресторані «Vue» подавали делікатеси з традиційною швейцарською елегантністю і, знову-таки, чудовим краєвидом річки та Альп. Панорамним є й французький ресторан «Bellevue Terrasse», як промовляє його назва. «Le Lobby» славиться своїми вишуканими закусками та стильними коктейлями, а «Bellevue Bar» є улюбленим місцем зустрічі бернців і гостей міста. Окремо «Le Fumoir» запрошує знавців тютюну з привабливим меню сигар.

 

Палац у серці швейцарської столиці ідеальний для проведення ділових і культурних заходів для тургруп, сімей, ділових людей і політичного істеблішменту. Рівень організації можна уявити, якщо пригадати офіційний статус «Bellevue Palace» та постійну увагу до нього міжнародного дипкорпусу. Бездоганний сервіс і неповторна атмосфера перетворюють будь-який захід на унікальну подію.

 

Просто від парадного входу готелю вирушаємо оглядати зелені галереї Берна, його історичні раритети і міські красоти, особливо романтичні при заході сонця. 

 

 

 

www.bellevue-palace.ch

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


Туристична виставка UІTT

Welcome to Georgia! National Tourism Award

16-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Медицинский туризм

18-а міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.