Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 3 Мистецтво гостинності Люкс-адреса в Берні
Номер 3 від 01 червня 2017р.
Номер 3 від 01 червня 2017р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2017

Висячі сади
СИНГАПУРУ

Мандри
"ОНУКИ"

Замки
ПОЛЬЩІ

Кілти
ШОТЛАНДІЇ

Пляжі
АЛБАНІЇ

Пустеля
ОМАНУ

ІЗРАЇЛЬ

ЧЕХІЯ

ІТАЛІЯ

ГРЕЦІЯ

ФРАНЦІЯ

ГРЕЦІЯ

ЄГИПЕТ

МЕКСИКА

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Камо грядеши?
Мистецтво гостинності
Україна чудес
Мандруйте на здоров'я
Профі-тур
Троянда вітрів
Мандрівничий ряд
Живий світ
Озброєним оком
Життя як свято
Мистецтво гостинності
Люкс-адреса в БерніВерсія для друку
Автор: Ірина ГОРОБЕЦЬ

Попри мою мандрівничу біографію, далеко не щоразу випадало ночувати в пам’ятках історії та культури. А «Bellevue Palace» якраз є архітектурною перлиною Берна, шедевром стилю ар-нуво, справжнім європейським палацом. Готель побудували в 1913 році, й відтоді він прийняв безліч почесних гостей з усього світу, серед яких — Вінстон Черчилль, Джавахарлал Неру, королева Єлизавета ІІ, японський імператор Акіхіто, зірки світових екрану та сцени.

 

Цей заклад недарма називають «дуже бернським». «Bellevue Palace» розташований у Старому місті, внесеному до Списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Поруч — Федеральні збори і «титульна» для міста вуличка Маргассе. На ній знайдете дві вежі, які неодмінно мусить побачити кожен гість Берна, — Годинникову та Тюремну, а також два фонтани епохи Відродження.

 

Всередині справді панує розкішна обстановка й атмосфера гранд-готелю. Інтер’єр витриманий у традиційному стилі: ідеально збалансовані кольори, чудові старовинні меблі, блискучі канделябри… Сяйво світильників і золото дзеркал доповнюються найсучаснішою інфраструктурою, тож відпочинок тут має виразні особливості. Що й казати про краєвиди з номерів! Істинно швейцарський «bellevue»: славетні альпійські вершини Егер, Монк і Юнгфрау, річка Ааре, старовинне середмістя…

 

Моє перше враження було доповнене дивним поєднанням професійного вишколу та сердечної гостинності, властиве тутешньому персоналові. Справжня старосвітська Європа.

 

А ось номери імпонували розкішшю та елегантністю в поєднанні із сучасним обладнанням. Класичний дизайн, ліплення на стелях, антикварні меблі — і тут же телевізор хай-тек, кондиціонер, Wi-Fi

 

100 номерів і 30 сьютів мають площу від 51 до 83 кваратних метрів. «Головні люкси», як мені їх відрекомендували, називаються «Tower Suite» (77 кв. м), мають просто феноменальний краєвид, а також вітальню, окрему спальню, приватний тренажерний зал і дві ванні кімнати. «Президентський люкс» (158 кв. м) — це простора вітальня, окрема їдальня, дві спальні з ванними кімнатами й окрему кухню. І неповторний краєвид!

 

На вечерю в ресторані «Vue» подавали делікатеси з традиційною швейцарською елегантністю і, знову-таки, чудовим краєвидом річки та Альп. Панорамним є й французький ресторан «Bellevue Terrasse», як промовляє його назва. «Le Lobby» славиться своїми вишуканими закусками та стильними коктейлями, а «Bellevue Bar» є улюбленим місцем зустрічі бернців і гостей міста. Окремо «Le Fumoir» запрошує знавців тютюну з привабливим меню сигар.

 

Палац у серці швейцарської столиці ідеальний для проведення ділових і культурних заходів для тургруп, сімей, ділових людей і політичного істеблішменту. Рівень організації можна уявити, якщо пригадати офіційний статус «Bellevue Palace» та постійну увагу до нього міжнародного дипкорпусу. Бездоганний сервіс і неповторна атмосфера перетворюють будь-який захід на унікальну подію.

 

Просто від парадного входу готелю вирушаємо оглядати зелені галереї Берна, його історичні раритети і міські красоти, особливо романтичні при заході сонця. 

 

 

 

www.bellevue-palace.ch

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


24 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2017

Welcome to Georgia! National Tourism Award

16-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Медицинский туризм

ЯРМАРОК ПОДОРОЖЕЙ-2017

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.