Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 2 Озброєним оком Очі в очі
Номер 2 від 27 березня 2017р.
Номер 2 від 27 березня 2017р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 2'2018

ДИВА ВСЬОГО СВІТУ

СИДНЕЙ
Фест ідей

ЧИНКВЕ-ТЕРРЕ
П'ять міст і море

НЕПАЛ
Храм мавп

ЛІСАБОН
У ритмі калме

АВСТРАЛІЯ

ГРЕЦІЯ

СЛОВЕНІЯ

ІТАЛІЯ

АНГЛІЯ

НІМЕЧЧИНА

КАНАДА

ПОРТУГАЛІЯ

КІПР

США

ЄГИПЕТ

ТУРЕЧЧИНА

УГОРЩИНА

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Мистецтво гостинності
Профі-тур
Живий світ
Modus Vivendi
Озброєним оком
Дива заморські
Земляк земляка
Озброєним оком
Очі в очіВерсія для друку

Головним своїм професійним досягненням тернопільський фотохудожник вважає не численні титули і відзнаки, яких зібрав цілу колекцію, а саме популяризацію живої природи. Він усе життя з природою, у природі, задля природи…

 Очі в очі

Каже, що закоханий у неї з дитинства. Йому, восьмирічному, сестра подарувала недорогий фотоапарат. Замість телеоб’єктива він приладнав до нього половинку дитячого бінокля і так почав свій шлях у фотомистецтво.

 

Здається, все в нього у житті було підпорядковане цьому. На Донеччині, де він народився, було мало лісів, тому після школи пішов до лісогосподарського технікуму в Тульській області Росії. Навчався серед улюбленої природи і, звичайно, багато фотографував. На випускному іспиті представив фотоальбом про комах — комісія поставила найвищий бал без запитань. Була можливість залишитися працювати поблизу Москви, запрошували на космодром «Байконур», але він вибрав Кострому з її казковою природою, де працював майстром лісу і займався фотосправою.

Очі в очі 

До речі, опісля в армії був снайпером — там теж є свій «об’єктив»… Хоча на фотополюванні треба цілити не здалеку, а з мінімальної відстані, щоб побачити очі тварини чи птаха.

 

А як потрапив на Тернопілля? Дорогою зі служби заїхав туди до друга і зустрів майбутню дружину. «Дев’ять місяців задля прописки я «відмучив» на комбайновому заводі, — розповідає про той час. — Потім працював у видавництві, в газеті й навіть весільним фотографом, але мене тягло на природу».

 

Навчався на факультеті кінофототехніки у Народному заочному університеті мистецтв у Москві. Та головні «університети» — це заповідники України. Серед найулюбленіших — «Горгани», які вважає найдикішою та найменш залюдненою частиною Українських Карпат. Там є рисі, ведмеді, вовки, благородні олені… У Дністровському каньйоні на Тернопільщині — рідкісні ескулапові полози, чорні та білі лелеки, кабани, плямисті олені, косулі, сірі та білі чаплі, дуже рідкісні птахи кваква і колпиця, деревні жаби квакші... А на Одещині, на Дністровському лимані — вальдшнепи, кулики, фазани і навіть пелікани. Розповідає, як стежив там за водяним вужем, а в цей час через нього переповзала гадюка…

 Очі в очі

Серед природи буває небезпечно — фотохудожник бере із собою зброю, не цурається товариства єгеря.

 

Запевняє: «Фотограф-анімаліст має бути водночас і природознавцем, і зоологом, і мисливствознавцем, і орнітологом, повинен добре орієнтуватися на місцевості, вміти читати сліди, знати звички тварин і вміти вгадувати їхній настрій. Такі знання приходять із роками». І додає: «Мисливці запитують, як знаходжу звірів. Та я не розкриваю всіх секретів, а то ліси спорожніють».

 

Кислинський — справжній митець, він повністю відмовився від комерційної фотографії, бо вона заважає творчості.

 

Із 2006 року Едуард бере активну участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, виставках і фотосалонах. Він є членом Національної спілки фотохудожників України, Міжнародної організації фотографії (WPO) зі штаб-квартирою у Великобританії та Американського товариства фотографії (PSA).

 Очі в очі

«Зоряним» часом для Едуарда стали 2007–2008 роки, коли він здобув золоті медалі на фотовиставках в Австрії, Канаді та США, не кажучи про «менш коштовні метали». Серед недавніх здобутків — дві стрічки пошани від Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP) та дві — від Фотографічного товариства Америки (PSA) на «AC-FOTO German mega circuit – 2011» у Німеччині, бронзова медаль «Photo Artist – 2014» у Швейцарії, «Блакитна стрічка» FIAP на фотовернісажі у Рівному.

 

Доля подарувала йому чимало творчих вершин і водночас виявилася невблаганно жорстокою. Авторська виставка у столиці України відкрилася без нього, бо в той час Едуард Кислинський перебував у тернопільській лікарні. Його тяжка хвороба і скрута й спонукали колег влаштувати цю експозицію. Хоча публічні заходи не обов’язкові для того, щоб допомогти творчій, талановитій і глибоко порядній людині. Зробити внесок у шляхетну справу можете і ви. 

 Очі в очі

 

 

Рахунки у «ПриватБанку»:

 

5168 7423 2299 7176 (для гривні)

 

4731 2196 0002 3091 (для долара)

 

Кислинський Едуард Вікторович

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


Туристична виставка UІTT

Welcome to Georgia! National Tourism Award

16-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Медицинский туризм

18-а міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО»

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.