Міжнародний туризм. Журнал про мандрівки та відпочинок детальний пошук

На головнуНаписати листа

Редакція Новини Архів Передплата Реклама Фотобанк
Міжнародний туризм Номер 2 Озброєним оком Очі в очі
Номер 2 від 27 березня 2017р.
Номер 2 від 27 березня 2017р.
Welcome to Ukraine
В наступному номері

В номері 5'2017

Висячі сади
СИНГАПУРУ

Мандри
"ОНУКИ"

Замки
ПОЛЬЩІ

Кілти
ШОТЛАНДІЇ

Пляжі
АЛБАНІЇ

Пустеля
ОМАНУ

ІЗРАЇЛЬ

ЧЕХІЯ

ІТАЛІЯ

ГРЕЦІЯ

ФРАНЦІЯ

ГРЕЦІЯ

ЄГИПЕТ

МЕКСИКА

УКРАЇНА

 

 

 

 VIP-клуб
Вояж-колекція
Мистецтво гостинності
Профі-тур
Живий світ
Modus Vivendi
Озброєним оком
Дива заморські
Земляк земляка
Озброєним оком
Очі в очіВерсія для друку

Головним своїм професійним досягненням тернопільський фотохудожник вважає не численні титули і відзнаки, яких зібрав цілу колекцію, а саме популяризацію живої природи. Він усе життя з природою, у природі, задля природи…

 Очі в очі

Каже, що закоханий у неї з дитинства. Йому, восьмирічному, сестра подарувала недорогий фотоапарат. Замість телеоб’єктива він приладнав до нього половинку дитячого бінокля і так почав свій шлях у фотомистецтво.

 

Здається, все в нього у житті було підпорядковане цьому. На Донеччині, де він народився, було мало лісів, тому після школи пішов до лісогосподарського технікуму в Тульській області Росії. Навчався серед улюбленої природи і, звичайно, багато фотографував. На випускному іспиті представив фотоальбом про комах — комісія поставила найвищий бал без запитань. Була можливість залишитися працювати поблизу Москви, запрошували на космодром «Байконур», але він вибрав Кострому з її казковою природою, де працював майстром лісу і займався фотосправою.

Очі в очі 

До речі, опісля в армії був снайпером — там теж є свій «об’єктив»… Хоча на фотополюванні треба цілити не здалеку, а з мінімальної відстані, щоб побачити очі тварини чи птаха.

 

А як потрапив на Тернопілля? Дорогою зі служби заїхав туди до друга і зустрів майбутню дружину. «Дев’ять місяців задля прописки я «відмучив» на комбайновому заводі, — розповідає про той час. — Потім працював у видавництві, в газеті й навіть весільним фотографом, але мене тягло на природу».

 

Навчався на факультеті кінофототехніки у Народному заочному університеті мистецтв у Москві. Та головні «університети» — це заповідники України. Серед найулюбленіших — «Горгани», які вважає найдикішою та найменш залюдненою частиною Українських Карпат. Там є рисі, ведмеді, вовки, благородні олені… У Дністровському каньйоні на Тернопільщині — рідкісні ескулапові полози, чорні та білі лелеки, кабани, плямисті олені, косулі, сірі та білі чаплі, дуже рідкісні птахи кваква і колпиця, деревні жаби квакші... А на Одещині, на Дністровському лимані — вальдшнепи, кулики, фазани і навіть пелікани. Розповідає, як стежив там за водяним вужем, а в цей час через нього переповзала гадюка…

 Очі в очі

Серед природи буває небезпечно — фотохудожник бере із собою зброю, не цурається товариства єгеря.

 

Запевняє: «Фотограф-анімаліст має бути водночас і природознавцем, і зоологом, і мисливствознавцем, і орнітологом, повинен добре орієнтуватися на місцевості, вміти читати сліди, знати звички тварин і вміти вгадувати їхній настрій. Такі знання приходять із роками». І додає: «Мисливці запитують, як знаходжу звірів. Та я не розкриваю всіх секретів, а то ліси спорожніють».

 

Кислинський — справжній митець, він повністю відмовився від комерційної фотографії, бо вона заважає творчості.

 

Із 2006 року Едуард бере активну участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, виставках і фотосалонах. Він є членом Національної спілки фотохудожників України, Міжнародної організації фотографії (WPO) зі штаб-квартирою у Великобританії та Американського товариства фотографії (PSA).

 Очі в очі

«Зоряним» часом для Едуарда стали 2007–2008 роки, коли він здобув золоті медалі на фотовиставках в Австрії, Канаді та США, не кажучи про «менш коштовні метали». Серед недавніх здобутків — дві стрічки пошани від Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP) та дві — від Фотографічного товариства Америки (PSA) на «AC-FOTO German mega circuit – 2011» у Німеччині, бронзова медаль «Photo Artist – 2014» у Швейцарії, «Блакитна стрічка» FIAP на фотовернісажі у Рівному.

 

Доля подарувала йому чимало творчих вершин і водночас виявилася невблаганно жорстокою. Авторська виставка у столиці України відкрилася без нього, бо в той час Едуард Кислинський перебував у тернопільській лікарні. Його тяжка хвороба і скрута й спонукали колег влаштувати цю експозицію. Хоча публічні заходи не обов’язкові для того, щоб допомогти творчій, талановитій і глибоко порядній людині. Зробити внесок у шляхетну справу можете і ви. 

 Очі в очі

 

 

Рахунки у «ПриватБанку»:

 

5168 7423 2299 7176 (для гривні)

 

4731 2196 0002 3091 (для долара)

 

Кислинський Едуард Вікторович

 


Адреса редакції:
вул. Кловський узвіз, 15, Київ, 01021
Тел./факс: 254-5190/93, 288-9625
Всі зауваження та питання просимо надсилати за електронною адресою intour.magazin@gmail.com

Всі права захищені. Міжнародний туризм, 2005.

Копіювання та передрук інформації з сайту дозволено тільки з письмової згоди Редакції.

Думка авторів публікацій не завжди відповідає думці редакції.

Відповідальність за достовірність фактів, власних назв та імен, інших відомостей несуть автори.


24 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2017

Welcome to Georgia! National Tourism Award

16-я Азербайджанская Международная Выставка «Туризм и Путешествия»

Медицинский туризм

ЯРМАРОК ПОДОРОЖЕЙ-2017

МАНСАНА:: Туристична агенція. Відпочинок на морі. Екзотичний відпочинок. Екскурсійні тури. Гірськолижні тури.